Z nami zaczniesz produkować własny prąd!
Z nami zaczniesz produkować własny prąd!, Avoltaic Kamil Kopaniecki, Bogusław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5971752076

O firmie

W firmie Avoltaic, której właścicielem jest Kamil Kopaniecki, zajmujemy się dostarczaniem do klientów rozwiązań technologicznych z obszaru OZE. Projektujemy i montujemy instalacje fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw domowych, małych i średnich firm. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Bogusław, w województwie zachodniopomorskim.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowie instalacji fotowoltaicznych o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW. Są one w stanie zaspokoić roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną zarówno gospodarstw domowych, jak i niewielkich przedsiębiorstw produkcyjnych. W każdym projekcie uwzględniamy indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników, a także warunki środowiskowe. W ramach obsługi zapewniamy:
 • darmowe pomiary, projekt i wycenę,
 • dobór i dostawę urządzeń oraz materiałów instalacyjnych,
 • montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie,
 • podłączenie instalacji PV do sieci elektrycznej budynku,
 • pomoc w zgłoszeniu instalacji do właściwego zakładu energetycznego.
Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania inwestycji z funduszy rządowych i samorządowych.

Ponadto nasze instalacje fotowoltaiczne możemy rozbudować o magazyny energii, które pozwolą klientom na bezpośrednie korzystanie z wyprodukowanego prądu w przypadku brak zaopatrzenia sieci.

Wykonujemy również stacje ładownia dla samochodów i innych pojazdów elektrycznych.

Dodatkowo możemy przeprowadzić audyt powykonawczy, w celu przygotowania dokumentacji dla urzędów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu.

Artykuły

Avoltaic Kamil Kopaniecki - Fotowoltaika energią przyszłości?
Avoltaic Kamil Kopaniecki - Fotowoltaika energią przyszłości?
Zależy Ci na tanim i ekologicznym źródle energii? Zajrzyj tutaj i zobacz, dlaczego warto zdecydować się na panele słoneczne. Przeczytaj i inwestuj mądrze!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Avoltaic Kamil Kopaniecki

Avoltaic Kamil Kopaniecki, Bogusław

Aktualności

 • 21.01.2024

  System fotowoltaiczny to bardzo skuteczny sposób na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej. Składa się on z paneli słonecznych, kontrolera, falownika i akumulatora. W Avoltaic jesteśmy specjalistami w dziedzinie instalacji systemów fotowoltaicznych na dachach. Nasz zespół ma ogromne doświadczenie i korzysta z najnowocześniejszego sprzętu, aby zapewnić, że instalacja jest przeprowadzana z najwyższą wydajnością i szybkością.

  Więcej informacji
 • 02.11.2023

  Avoltaic to firma specjalizująca się w dostarczaniu wyjątkowych instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych. Nasz zespół profesjonalistów jest dobrze przygotowany do instalacji paneli słonecznych na różnych powierzchniach, w tym na dachach, tarasach, balkonach i nie tylko. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu sprzętowi zapewniamy, że wszystkie zamówienia są realizowane szybko i zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • 09.09.2023

  Avoltaic to firma specjalizująca się w usługach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza działalność w branży trwa od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy bogatym doświadczeniem i wiemy, jak dobrać odpowiedni sprzęt do każdego projektu. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od projektu, aż po montaż. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

  Więcej informacji
 • 29.07.2023

  Avoltaic to znana i szanowana firma, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Ich wyjątkowe usługi mogą pomóc w przekształceniu domu w samowystarczalne centrum energii elektrycznej, które zaspokoi wszystkie potrzeby energetyczne. Ich instalacje są zaprojektowane tak, aby były bardzo wydajne i trwałe, zapewniając maksymalne wykorzystanie inwestycji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich usługach, skontaktuj się z nimi już dzisiaj.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Avoltaic Kamil Kopaniecki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.