Szybka i sprawna naprawa samochodów
Szybka i sprawna naprawa samochodów, Autoszpacza Naprawa gaźników i instalacji elektrycznej Dariusz Perzanowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521026194
REGON: 017238607
Rok założenia:
2001

O firmie

Firmę Autoszpacza prowadzimy od 1990 roku, co sprawia, że świadczone przez nas usługi są na naprawdę wysokim poziomie. Znaleźć nas można w Warszawie. Właścicielem jest Dariusz Perzanowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Specjalizujemy się w naprawie samochodów. Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się wyłącznie naprawą układów zapłonowych i gaźników, jednak wraz z rozwojem udało nam się poszerzyć ofertę o naprawę benzynowych układów wtryskowych. Aktualnie zakres świadczonych usług jest znacznie większy. Zajmujemy się profesjonalną naprawą różnego rodzaju układów elektrycznych i elektronicznych, a także układów klimatyzacyjnych. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlatego naprawy wykonujemy solidnie.

W ramach serwisu klimatyzacji samochodowej zajmujemy się naprawą układu klimatyzacji, napełnianiem i czyszczeniem klimatyzacji. Ponadto regulujemy elektronikę systemów, takich jak:
  • silnik,
  • ABS,
  • poduszki powietrzne,
  • klimatyzacja samochodowa,
  • automatyczna skrzynia biegów.
Dodatkowo naprawiamy układy zasilania w silnikach Diesla. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co pozwala nam na wykonywanie dokładnych testów komputerowych oraz diagnostyki we wszystkich samochodach osobowych. Aktywnie współpracujemy z przedsiębiorstwem regenerującym elektryczne pompy paliwa. Sprawdzamy i czyścimy elektryczne wtryskiwacze w silnikach benzynowych.

Naprawiamy auta z silnikami gaźnikowymi, także te zabytkowe. Klienci mogą liczyć z naszej strony na bardzo atrakcyjne ceny, sprawne wykonanie diagnostyki w aucie i jego szybką naprawę.

Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Warszawie.

Marki i specjalizacje

Posiadamy autoryzację Magneti Marelli – firmy produkującej osprzęt samochodowy na pierwszy montaż i rynek wtórny.

Artykuły

Zrób przegląd klimatyzacji w serwisie Autoszpacza samochodzie zanim nastaną upały
Zrób przegląd klimatyzacji w serwisie Autoszpacza samochodzie zanim nastaną upały
Zanim pojawią się wysokie temperatury na zewnątrz, warto zadbać o sprawną klimatyzację w samochodzie. Warsztat Autoszpacza oferuje jej naprawę i czyszczenie.
Układy elektryczne w samochodach – diagnostyka i naprawa w warsztacie Autoszpacza
Układy elektryczne w samochodach – diagnostyka i naprawa w warsztacie Autoszpacza
W większości samochodów znajdują się różnego rodzaju systemy elektryczne, które mają za zadanie poprawić komfort jazdy oraz poprawić bezpieczeństwo. Zapraszamy
Jakie usługi oferuje elektromechanik?
Jakie usługi oferuje elektromechanik?
Na rynku prosperuje wiele warsztatów, zajmujących się naprawą elementów elektronicznych, znajdujących się w samochodzie. Jakie usługi dokładnie oferują?

Wideo

Kontakt

Kontakt Autoszpacza Naprawa gaźników i instalacji elektrycznej Dariusz Perzanowski

Autoszpacza Naprawa gaźników i instalacji elektrycznej Dariusz Perzanowski, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Autoszpacza Naprawa gaźników i instalacji elektrycznej Dariusz Perzanowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
16.05.2022
Regulacje elektroniki systemów są tu na porządku dziennym. Widać, że to bardzo dobra oferta. Super mi się z nimi współpracuje.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
24.03.2022
Jestem stałym klientem tego warsztatu. Idealnie się składa, że zawsze znajdą jakieś rozwiązanie do mojego samochodu.
Ewelina
Ewelina
4.0
26.01.2022
Klimatyzacją doszła do sprawności, od kiedy się nią tutaj zajmują. Jestem za to bardzo wdzięczna. Teraz mogę jeździć na długie trasy.