Mobilne usługi mechaniczne i wulkanizacyjne oraz transport pojazdów
Mobilne usługi mechaniczne i wulkanizacyjne oraz transport pojazdów, Autoserwis Berezowscy, Kozarzewek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6651664827
REGON: 310061243
Rok założenia:
1989

O firmie

Autoserwis Berezowscy znajduje się w Kozarzewku, w województwie wielkopolskim. Prowadzimy warsztat i zajmujemy się pomocą drogową. Rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku.

Oferta

Autoserwis Berezowscy to całodobowa pomoc drogowa, m.in. w okolicach autostrady A2. Wystarczy do nas zadzwonić, a przyjedziemy niezależnie od pory dnia i nocy. Korzystamy z autolawet przystosowanych do przewożenia samochodów osobowych i dostawczych. Na lawetach przewozimy również quady, motocykle i maszyny budowlane. Z kolei ciężarówki holujemy.

Transportujemy pojazdy na parkingi i do warsztatów, w tym do własnego. Ponadto wykonujemy mobilne usługi mechaniczne i wulkanizacyjne. Dowozimy też paliwo, wyciągamy pojazdy z rowów i zasp oraz awaryjnie uruchamiamy samochody. Pomagamy po wypadkach, stłuczkach, awariach i innych zdarzeniach drogowych.

Autoserwis Berezowscy to także naprawy warsztatowe. W zakładzie wykonujemy naprawy mechaniczne i elektromechaniczne. Sprzedajemy też i łatamy opony oraz naprawiamy uszkodzenia blacharskie i lakiernicze. Ponadto naprawiamy klimatyzację.

Dodatkowo wynajmujemy samochody, w tym ośmioosobowe i dziewięcioosobowe busy. Zapraszamy do skorzystania z usług przygotowanych przez Autoserwis Berezowscy. Więcej informacji o pomocy drogowej i naprawach udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Autoserwis Berezowscy

Autoserwis Berezowscy, Kozarzewek

Opinie (0)

Opinie o firmie Autoserwis Berezowscy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.