Zachęcamy do udziału w kursie prawa jazdy kat.B
Zachęcamy do udziału w kursie prawa jazdy kat.B, Autogryf Ośrodek szkolenia kierowców Marian Mańczak, Kiełpino

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832062310
Branża:

O firmie

Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf znajduje się w Żukowie, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Szkolimy przyszłych kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B. Właścicielem jest Marian Mańczak.

Oferta

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach to niemalże konieczność. Większość młodych ludzi decyduje się na rozpoczęcie kursu, krótko po skończeniu osiemnastych urodzin. Posiadanie prawa jazdy to nie tylko wygoda, ale i wymóg wielu pracodawców. My dostosowaliśmy naszą ofertę do klientów i organizujemy szkolenia z zakresu kategorii B. 9-letnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy zajęcia praktyczne i teoretyczne, wykłady z zasad ruchu drogowego, a także solidne przygotowanie do egzaminu. Aby ułatwić kursantom naukę, materiały dydaktyczne kursanci otrzymują bezpłatnie. W skład wchodzą podręcznik, testy i materiały wspomagające zdobycie wiedzy i usystematyzowanie jej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani instruktorzy z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu kursanci mogą się czuć bezpiecznie podczas jazd. Zajęcia teoretyczne trwają 30 godzin lekcyjnych i odbywają się w specjalnie wyposażonej sali wykładowej. Podczas każdego spotkania wyświetlane są slajdy ze zdjęciami, które instruktor skrupulatnie omawia. Następnie odbywają się zajęcia praktyczne, które trwają 30 godzin zegarowych. W tym przypadku kursant umawia się na spotkanie z instruktorem i ćwiczy swoje umiejętności na placu manewrowym.

W dniu rozpoczęciu kursu należy wykonać niezbędne badania lekarskie, które potwierdzą zdolność do prowadzenia pojazdów. Dbamy o to, by każdy kursant znał obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz znaki drogowe.

Umożliwiamy elastyczną metodę zapłaty za kurs. Można zapłacić w całości z góry lub w dogodnych ratach. Pierwsza wpłata wynosi 450 zł, druga wpłata obowiązuje po zajęciach teoretycznych, natomiast trzecia wpłata po 10 godzinach praktyki.

Zależy nam, by nasi kursanci uzyskali wynik pozytywny egzaminu, zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego Ośrodka szkolenia kierowców Autogryf w Żukowie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Autogryf Ośrodek szkolenia kierowców Marian Mańczak

Autogryf Ośrodek szkolenia kierowców Marian Mańczak, Kiełpino

Opinie (3)

Opinie o firmie Autogryf Ośrodek szkolenia kierowców Marian Mańczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marta
Marta
5.0
15.05.2020
Miałam świetnego instruktora, dzięki któremu szybko nauczyłam się jeździć samochodem. Oczywiście zdane za 1 razem. Dziękuję!
Emilka
Emilka
5.0
30.03.2020
Wykupiłam u nich jazdy doszkalające. Teraz nie boję się jeździć samochodem. Najlepsza decyzja! Świetni instruktorzy.
Bartek
Bartek
5.0
22.01.2020
Autogryf to świetna szkoła nauki jazdy. Jestem zadowolony z przebiegu kursu. Dobrze mnie przygotowali do egzaminu. Dzięki nim zdałem za pierwszym razem.