Kosmetyka dla Twojego samochodu
Kosmetyka dla Twojego samochodu, Autobłysk. Dariusz Hećko, Andrzej Ślasa s.c., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213414840
REGON: 140777763
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Autobłysk, prowadzona przez Dariusza Hećkę i Andrzeja Ślasę, zajmuje się kompleksowym myciem aut profesjonalnym sprzętem. Nasza automyjnia od 2007 roku działa w biurowcu Metropolitan, ale usługi w zakresie mycia samochodów na terenie Warszawy świadczymy od 1994 roku.

Oferta

W myjni Autobłysk zajmujemy się myciem ręcznym samochodów oraz praniem tapicerki samochodowej. Auta myjemy przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń i środków do mycia samochodów. Wszelkie używane przez nas środki do czyszczenia mają stosowne atesty ekologiczne oraz są wysokiej jakości. Oferujemy mycie, czyszczenie, odkurzanie, woskowanie, polerowanie samochodu oraz pranie tapicerki. Myjemy limuzyny, małe samochody, vany, auta terenowe, kombi i wiele innych.

Usługi świadczymy kompleksowo, a zadowolenie klienta jest priorytetem dla naszej firmy. Zapewniamy obsługę takich dużych flot jak flota HSBC czy Urzędu Dzielnicy Śródmieście, a także obsługujemy klientów indywidualnych. Z uwagi na wysokie zainteresowanie usługami naszej myjni samochodowej prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na wykonanie usługi. Zlecenie wykonywane jest kompleksowo, co znaczy, że doświadczony pracownik myjni odbierze od Państwa samochód, wykona zlecone mycie, a następnie odstawi samochód. Oferta firmy Autobłysk to przede wszystkim:
mycie zewnętrzne samochodu
  • czyszczenie wnętrza auta
  • woskowanie lakieru
  • mycie zewnętrzne + czyszczenie wnętrza
  • mycie zewnętrzne + czyszczenie wnętrza + woskowanie lakieru
  • polerownie lakieru
  • zabezpieczenie lakieru Zirconite Paint Protection System
  • teflonowanie lakieru
  • renowacja lakieru
W razie potrzeby usuwamy również nacieki cementowo-wapienne oraz czyścimy felgi aluminiowe. Posiadamy stronę internetową, na której znajdują się wszelkie szczegóły naszej bogatej działalności.

Zachęcamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Autobłysk.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Autobłysk. Dariusz Hećko, Andrzej Ślasa s.c.

Autobłysk. Dariusz Hećko, Andrzej Ślasa s.c., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Autobłysk. Dariusz Hećko, Andrzej Ślasa s.c.