Kosmetyka dla Twojego samochodu
Kosmetyka dla Twojego samochodu, Autobłysk, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213414840
REGON: 140777763
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Autobłysk, prowadzona przez Dariusza Hećkę i Andrzeja Ślasę, zajmuje się kompleksowym myciem aut profesjonalnym sprzętem. Nasza automyjnia od 2007 roku działa w biurowcu Metropolitan, ale usługi w zakresie mycia samochodów na terenie Warszawy świadczymy od 1994 roku.

Oferta

W myjni Autobłysk zajmujemy się myciem ręcznym samochodów oraz praniem tapicerki samochodowej. Auta myjemy przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń i środków do mycia samochodów. Wszelkie używane przez nas środki do czyszczenia mają stosowne atesty ekologiczne oraz są wysokiej jakości.

Oferujemy mycie, czyszczenie, odkurzanie, woskowanie, polerowanie samochodu oraz pranie tapicerki. Myjemy limuzyny, małe samochody, vany, auta terenowe, kombi i wiele innych. Po wizycie w automyjni karoseria i wnętrze każdego samochodu będzie wyglądać jak nowe.

Usługi świadczymy kompleksowo, a zadowolenie klienta jest priorytetem dla naszej firmy. Zapewniamy obsługę takich dużych flot jak flota HSBC czy Urzędu Dzielnicy Śródmieście, a także obsługujemy klientów indywidualnych. Możliwe jest rozliczenie bezgotówkowe. Zapewniamy również usługę door to door, która na terenie Centralnego Obszaru Biznesu (tj. al. Jerozolimskie, al. Jana Pawła II, Wybrzeże Kościuszkowskie) jest całkowicie bezpłatna.

Z uwagi na wysokie zainteresowanie usługami naszej myjni samochodowej prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na wykonanie usługi. Zlecenie wykonywane jest kompleksowo, co znaczy, że doświadczony pracownik myjni odbierze od Państwa samochód, wykona zlecone mycie, a następnie odstawi samochód.

Oferta firmy Autobłysk to przede wszystkim:
  • mycie zewnętrzne samochodu,
  • czyszczenie wnętrza auta,
  • woskowanie lakieru,
  • mycie zewnętrzne + czyszczenie wnętrza,
  • mycie zewnętrzne + czyszczenie wnętrza + woskowanie lakieru,
  • polerownie lakieru,
  • zabezpieczenie lakieru Zirconite Paint Protection System,
  • woskowanie lakieru,
  • teflonowanie lakieru,
  • renowacja lakieru.
W razie potrzeby usuwamy również nacieki cementowo-wapienne oraz czyścimy felgi aluminiowe, pierzemy tapicerkę, a także czyścimy i impregnujemy tapicerkę skórzaną.

Zachęcamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Autobłysk.

Zakres działalności

Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Autobłysk

Autobłysk, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Autobłysk

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.03.2015
Polecam tą firmę, kilka lat z nią współpracuje i polecam wszystkim znajomym. Gwarantuję, że nie ma sytuacji tego tyou związanych ze spuszczaniem paliwa- łatwiej byłoby podać imię i nazwisko osoby która oczernia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.06.2014
Moja tapicerka wyglądała już na wiekową i po przejściach. Pomijając małe przetarcia, których czyszczeniem nie da się usunąć, to wygląda naprawdę imponująco. Świetna robota!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
18.04.2014
Ostrzegam przed tą firmą, samochód oddalam na kompleksowe czyszczenia, odebralam ze spuszczonym paliwem, licznik kilometrow sie zgadzał przed oddaniem I po odbiorze..Samo czyszczenie może być.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.01.2013
Poprzedni właściciel samochodu palił. Chciałem aby ktoś doprowadził wnętrze auta do porządku. Po kilku godzinach otrzymałem odmieniony samochód. W środku było czysto i pachnąco. Kolory odzyskały fabryczną świeżość a plastiki błysk. Polecam.