Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5242385555
REGON: 017193483
Rok założenia:
2000

O firmie

Salony samochodów nowych, Auto Wimar Centrum sp. z o.o., Opacz-Kolonia Siedziba firmy Auto Wimar Centrum zlokalizowana jest w Opaczy-Kolonii, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Działamy w branży nieprzerwanie od ponad 20 lat. Oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych. Dysponujemy bogato wyposażoną Stacją Kontroli Pojazdów.

Oferta

Auto Wimar Centrum to Autoryzowany Dealer Škody, który posiada 2 salony sprzedaży. Znajdują się w nich profesjonalne serwisy, Stacja Kontroli Pojazdów i stacje diagnostyczne, a także magazyny oraz sklepy z oryginalnymi częściami. Możemy poszczycić się jednym z najlepszych miejsc w rankingu polskich dealerów samochodowych. Usługi Stacji Kontroli Pojazdów prowadzone są pod patronatem ITS.

W czym specjalizuje się firma Auto Wimar Centrum w Opaczy-Kolonii?

Firma Auto Wimar Centrum w Opaczy-Kolonii specjalizuje się w sprzedaży samochodów nowych i używanych. Ponadto oferujemy możliwość zostawienia samochodu w rozliczeniu. Zapewniamy profesjonalny serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z samochodu zastępczego oraz z jazdy testowej. Wykonujemy też badania okresowe motocykli, samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Podejmujemy się badań samochodów z instalacją gazową. Przeprowadzamy diagnostykę pojazdów, w których dokonano zmiany przeznaczenia z ciężarowego na osobowy.

Dlaczego właściciele firm powinni skorzystać z programu Flota?

Właściciele firm powinni skorzystać z programu Flota, gdyż uzyskują wtedy możliwość osiągnięcia korzyści związanych nie tylko z zakupem samochodów, ale i z całym kompleksem usług przed- i posprzedażowych, a także zakupem akcesoriów oraz auto części. Zapewniamy dogodne terminy płatności. Oferujemy możliwość dostarczenia zakupionych samochodów wraz z pełną ich dokumentacją pod wskazany przez klienta adres.

Jakie usługi znajdują się w ofercie firmy Auto Wimar Centrum?

W ofercie firmy Auto Wimar Centrum znajdują się usługi, takie jak likwidacja szkód komunikacyjnych, ubezpieczenia i obsługa kredytów oraz leasingu. Oprócz tego zapewniamy profesjonalny montaż systemów zabezpieczających i instalacji gazowej. Ustalamy też numery nadwozia i silnika. Sporządzamy wnioski o odstępstwa od warunków technicznych. Wykonujemy pomiary sił hamujących i oceniamy skuteczność działania hamulców pojazdu. Podejmujemy się regulacji ciśnienia powietrza w ogumieniu. Proponujemy pomiar zadymienia spalin silnika samochodu o zapłonie samoczynnym. Ponadto sprawdzamy prawidłowość działania amortyzatorów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Poza tym jako Autoryzowany Partner Serwisowy Volkswagen oferujemy Państwu możliwość wykonania napraw dla marki VW. Zapewniamy, że realizacja programów serwisowych jest zgodna ze wszystkimi wymogami producenta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z usług firmy Auto Wimar Centrum.

Kontakt

Kontakt Auto Wimar Centrum sp. z o.o.

Auto Wimar Centrum sp. z o.o., Opacz-Kolonia

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Auto Wimar Centrum sp. z o.o.

Średnia ocen

4.2

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
16.06.2019
Super obsługa. Pan Łukasz Węgrodzki przemiły, kompetentny i na każdym etapie kupna auta Fabia służył pomocą i udzielał rzeczowych informacji. Bardzo dziękujemy Danuta i Edmund Zielińscy.
Klient
Klient
5.0
12.06.2017
Polecam serwis-robią dobrą robotę, polecam wszystkim.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.07.2014
A ja dostałam fajną przesyłkę , jak się pojawie w serwisie dostane pudełko z kosmetykami Shiny Box :) . No to jadę .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.07.2014
serwisuję się tam od 3 lat , było ok ale teraz mam wrażenie że się bardziej starają i ostatnio jestem zadowolony.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
17.07.2014
Korzystałam z tego serwisu 2 miesiące temu , miałam problem z moich starym 18 letnim Golfem:) I dali radę w tym serwisie. Ogólnie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
15.04.2014
nie polecam tego salonu! mało rzetelny i tłumaczący się winą systemu, zwarciami a nie tym, że zabrali część oryginalną zastępując ją tańszą mało funkcjonalną.