Solidne usługi mechanika samochodowego
Solidne usługi mechanika samochodowego, Auto-Tłumiki Piotr Bielawski, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671033646

O firmie

Firma Auto-Tłumiki, której właścicielem jest Piotr Bielawski, ma swoją siedzibę zlokalizowaną na terenie Bydgoszczy. Działamy na rynku już od jakiegoś czasu, co przełożyło się na zgromadzenie sporego doświadczenia oraz zaufanego grona Klientów. Mimo tego, cały czas inwestujemy w warsztat, poszerzamy ofertę i ciągle się rozwijamy.

Oferta

Świadczymy szeroko pojęte usługi mechaniki samochodowej. Nabyte doświadczenie pomaga nam rozwijać warsztat, polepszać jakość świadczonych usług oraz poszerzać ofertę firmy. Pomagamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Podejmiemy się naprawy każdego pojazdu niezależnie od marki, roku produkcji czy obecnego stanu technicznego. Zrobimy co w naszej mocy, by naprawić Państwa samochód.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • wymiana błotników
  • wymiana części nadwozia
  • wymiana zderzaków
  • naprawa samochodów
  • diagnoza usterek pojazdów
  • wymiana części
Ponadto wykonujemy też czyszczenie przepustnicy czy przepływomierza. Naprawiamy silniki w pojazdach czy wszelkie układy hamulcowe, paliwowe, kierownicze czy też chłodzenia i wiele innych. Prowadzimy także stację diagnostyczną. Wszystkie naprawy i inne działania wykonujemy na zaawansowanym technologicznie sprzęcie, który znacznie ułatwia nam naszą pracę. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i narzędzia oraz doskonale znamy swoje kompetencje i obowiązki, co tylko przyspiesza realizowanie zleceń.

Kadra pracownicza warsztatu Auto-Tłumiki to wykwalifikowane osoby pracujące w zawodzie od wielu lat. Wszyscy zarażeni są pasją do motoryzacji i uwielbiają prace przy wszelkiej maści pojazdach. Służymy przy tym specjalistycznym doradztwem i pomocą. Postaramy się naprawić Państwa samochód tak szybko jak to tylko możliwe. Gwarantujemy natomiast wysoką jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny stosowne do wykonanej pracy oraz terminowe wykonanie zleceń. Cenimy sobie czas nasz, jak i Klienta i dołożymy wszelkich starań, by wszystko odbyło się jak należy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia siedziby w Bydgoszczy lub kontaktu z firmą Auto-Tłumiki.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Niespodziewana awaria samochodu, czyli z czym zgłosić się do mechanika?
Niespodziewana awaria samochodu, czyli z czym zgłosić się do mechanika?
Samodzielne usuwanie awarii może jeszcze bardziej uszkodzić pojazd. Dlatego też nawet z najmniejszą usterką warto zgłosić się do mechanika samochodowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto-Tłumiki Piotr Bielawski

Auto-Tłumiki Piotr Bielawski, Bydgoszcz

Opinie (6)

Opinie o firmie Auto-Tłumiki Piotr Bielawski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

matkisyn
matkisyn
5.0
20.09.2020
Bardzo dobrze diagnozuje i naprawia auta. Takiego mechanika ze świecą szukać!
Lena
Lena
5.0
13.07.2020
Solidny mechanik, dobra cena i skrupulatne wywiązywanie się z obowiązków.
Kuba
Kuba
5.0
13.05.2020
Pewnie jeszcze nie raz tutaj zajrzę. Wszystko odbywa się tak jak powinno, w terminie i za rozsądną cenę.
Marcelina
Marcelina
5.0
07.03.2020
Solidny mechanik, atrakcyjne ceny i dobrze wykonana robota.
Filip
Filip
5.0
02.01.2020
Korzystałem z ich usług niejednokrotnie i zawsze spełniano moje oczekiwania. Cena atrakcyjna, a usługi wysokiej jakości.
Wiktor
Wiktor
5.0
27.11.2019
Polecam usługi tego mechanika. Zawsze wywiązuje się ze zleconych zadań. Wszystko przebiega sprawnie i bez dodatkowych kosztów.