Pełen zakres badań technicznych
Pełen zakres badań technicznych, Auto-Test s.c., Wyszków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7621011914
REGON: 550410930
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Auto-Test ma swoją siedzibę w Wyszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Osobami decyzyjnymi są Roman Zyśk oraz Paweł i Michał Trzcińscy. Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów samochodów oraz serwisowaniem pojazdów.

Oferta

Od dwudziestu pięciu lat działamy w branży motoryzacyjnej. Przez ten okres czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz wielu zadowolonych Klientów. Oferta naszej firmy skierowana jest głównie do Klientów indywidualnych.

W ramach oferty wykonujemy:
 • przegląd stanu technicznego silnika,
 • wymiana filtrów,
 • diagnozowanie pojazdów,
 • strojenie CB-radia,
 • przeglądy rejestracyjne.
Ponadto w ramach oferty sprawdzamy zbieżność kół, stan ogumienia, a także skuteczność hamulców. Zajmiemy się profesjonalną wymianą oleju i innych płynów eksploatacyjnych oraz filtrów. Kompleksowo przygotujemy pojazd do okresu zimowego, osuszymy układ pneumatyczny, sprawdzimy osuszacze, odolejacze. Ponadto wymienimy filtry suszące, skontrolujemy prace urządzeń grzejnych oraz sprawdzimy temperaturę krzepnięcia płynu chłodzącego.

Natomiast taksówkarzom proponujemy wysokiej klasy taksometry, a w sprzedaży mamy również tachografy, które dodatkowo legalizujemy. Ponadto specjalizujemy się w naprawie i kalibracji tachografów. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani mechanicy, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy i potrafią szybko zlokalizować usterkę i usunąć ją. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość.

Szczegóły naszej działalności znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto-Test z Wyszkowa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto-Test s.c.

Auto-Test s.c., Wyszków

Aktualności

 • naprawa tachografów

  17.09.2022

  Posiadamy Upoważnienie Prezesa Głównego Urzędu Miar, które pozwala nam na kalibrację i sprawdzanie, instalację oraz naprawę tachografów analogowych. Mamy też zezwolenie na legalizacje tachografów po naprawie. Nasi fachowcy szybko zdiagnozują przyczynę usterki i ją usuną. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

  Więcej informacji
 • naprawy pojazdów

  17.07.2022

  Nasza stacja obsługi pojazdów zapewnia serwis mechaniczny samochodów każdej marki. Gwarantujemy przegląd stanu technicznego silnika, sprawdzenie instalacji pneumatycznej i hydraulicznej pojazdu czy też przeglądu i naprawy zawieszenia. Zapewniamy także wymiany olejów, innych płynów eksploatacyjnych oraz filtrów.

  Więcej informacji
 • Stacja obsługi pojazdów Auto-Test

  12.05.2022

  Przegląd techniczny pojazdu pozwoli zidentyfikować ewentualne problemy z samochodem i pomoże Państwu uniknąć kosztownych napraw w przyszłości. Podczas przeglądu technicznego mechanik szuka takich rzeczy, jak wycieki płynów, zużyte części i nieprawidłowe ciśnienie w oponach. Zapraszamy do Auto-Test gdzie przeprowadzimy sprawne badanie Państwa samochodu.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Auto-Test s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
24.05.2022
Na badania techniczne jeżdżę tylko do nich. Mają najlepsze sprzęty, wszystko robią bardzo fachowo.