Wymiany części w samochodach
Wymiany części w samochodach , Auto Serwis Marcin Michalik, Stara Wieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372132486
REGON: 384117411
Rok założenia:
2019

O firmie

Auto Serwis powstał w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starej Wsi, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Marcin Michalik.

Oferta

Samochody to jedne z najlepszych i najbardziej docenianych przez ludzi wynalazki. Warto zatem trochę się o nie zatroszczyć. Poza wlewaniem paliwa trzeba przechodzić regularne przeglądy oraz konsultować się ze specjalistami, którymi bez wątpienia jesteśmy my. Prowadzimy pełen zakres usług mechanizacyjnych i wulkanizacyjnych.

Oferta Auto Serwisu to wymiana rozrządu, wymiana silnika, naprawa silnika, wymiana klocków hamulcowych. Poza tym wymieniamy olej oraz sprzęgła. W ramach usług wulkanizacyjnych prowadzimy wymiany kół, wymiany opon oraz przechowanie opon. Dodatkowo można nam zlecić naprawę układów wydechowych, naprawę skrzyni biegów, naprawę nadwozia.

Wymieniamy również katalizatory i tłumiki. Uzupełnieniem oferty są powypadkowe naprawy samochodów, a także szlifowanie bloków silników. Zawsze w terminie kończymy wszelkie prace. Posiadamy odpowiednio przystosowane sprzęty, które umiemy obsłużyć. Dzięki temu zapewniamy Państwu wyspecjalizowane usługi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Najważniejsze informacje na temat wymiany rozrządu
Najważniejsze informacje na temat wymiany rozrządu
Czym jest rozrząd samochodu osobowego? Co ile należy go wymieniać i czym różni się rozrząd w wersji paska a łańcucha? Kliknij i sprawdź ważne informacje.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto Serwis Marcin Michalik

Auto Serwis Marcin Michalik, Stara Wieś

Opinie (2)

Opinie o firmie Auto Serwis Marcin Michalik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Renata
Renata
5.0
08.05.2020
Bardzo udana współpraca z tym mechanikiem. To wielkie szczęście, że ktoś w końcu jest w stanie profesjonalnie zająć się moim samochodem.
Tomasz
Tomasz
5.0
31.03.2020
Mam nietypowe auto i tylko niektórzy umieją sobie z nim poradzić. Oni na pewno się do tego zaliczają. Super fachowcy. Widać, że chcą się na wszystkim znać. A to bardzo ważne.