warsztat samochodowy w Oliwie
warsztat samochodowy w Oliwie, Auto Serwis Głęboccy Mechanik Samochodowy w Oliwie, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5842006721
REGON: 190944570
Rok założenia:
1990

O firmie

Auto Serwis Głęboccy jest zakładem mechaniki samochodowej powstałym w roku 1950 z inicjatywy Krzysztofa Głębockiego. Współwłaścicielem zakładu jest Jerzy Nowacki. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu diagnostyki komputerowej, wymianie rozrządu,klocków, tarcz, oleju, sprzęgła i licznych innych zagadnieniach. Oferta warsztatu jest bogata i zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Warsztat znajduje się w Oliwie, w Gdańsku, w województwie pomorskim.

Oferta

Zakład posiada ponad 70 letnią historię, byliśmy świadkami wprowadzenia na rynek motoryzacyjny licznych nowych rozwiązań i technologii co pozwala nam na podejmowanie się realizacji zleceń nad starszymi jak i nowymi pojazdami. Zarówno Krzysztof Głębockiego jak i Jerzy Nowacki posiadają dyplomy mistrzowskie a w swojej karierze wykształcili już ponad 60 uczniów.

Zakład zatrudnia wysoce wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą posiadającą rozległą wiedzę z zakresu motoryzacji i przede wszystkim - pasję. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań dzięki czemu możemy zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy usługi z zakresu prac nad silnikiem, zawieszeniem, układami hamulcowym i wydechowym a nawet nad elektryką samochodową.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko od wymiany oleju i innych płynów eksploatacyjnych, przez naprawę zawieszenia aż po pełny i kompleksowy remont silnika. Wykonujemy także diagnostykę samochodową wszelkich marek.

Świadczymy usługi w zakresie:

- wymiana chłodnicy,
- wymiana silnika,
- wymiana wahaczy,
- wymiana amortyzatorów,
- naprawa układu kierowniczego,
- wymiana skrzyni biegów,
- naprawa hamulców,
- wymiana klocków hamulcowych,
- wymiana wszystkich podzespołów układu wydechowego,
- wymiana żarówek, lamp i podstawowe naprawy,

Diagnostyka komputerowa pozwala na szybką identyfikację błędów oraz ich kasowanie. Umożliwia również regenerację turbin, turbosprężarek, belek tylnych oraz przekładni kierowniczych. Warto wspomnieć, iż warsztat Auto-Service przeprowadza także szkolenia, kursy i egzaminy dla mechaników.

W zakładzie istnieje możliwość płatności kartą. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości i w fachowy sposób doradzą najlepsze rozwiązanie.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Auto Serwis Głęboccy Mechanik Samochodowy w Oliwie

Auto Serwis Głęboccy Mechanik Samochodowy w Oliwie, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Serwis Głęboccy Mechanik Samochodowy w Oliwie

Tagi