Naprawa samochodów powypadkowych
Naprawa samochodów powypadkowych, Auto Serwis Forza, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343214649

O firmie

Auto Serwis Forza to warsztat samochodowy, w którym wykonujemy wszelkie naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Właścicielem firmy jest Mateusz Świerczek. Nasz warsztat powstał w 2014 roku i mieści się w Nowym Sączu w województwie małopolskim.

Oferta

W naszym warsztacie samochodowym obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i całe floty firm transportowych. Na życzenie naszych Klientów sprawdzimy i wymienimy wszystkie płyny eksploatacyjne w pojeździe. Podejmujemy się napraw silnika i całego zawieszenia. Nasza wiedza pozwoli nam zbadać przyczynę problemu w aucie i natychmiast się jej pozbyć.

Nie stanowi dla nas problemu wymiana filtrów, czy naprawa klimatyzacji w samochodzie. Nasz warsztat wyposażony jest w podnośniki, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę. Dzięki specjalnemu wyposażeniu zakład jest w stanie szybko realizować powierzone zadania. Do naszych zadań należy również obsługa samochodów powypadkowych.

Odwiedzając nasz warsztat, mogą Państwo również:
  • naprawić układy hamulcowe,
  • naprawić układy napędowe,
  • naprawić skrzynię biegów,
  • wymienić rozrząd,
  • wymienić sprzęgło.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego warsztatu osobiście w Nowym Sączu. Z chęcią podpowiemy Państwu, co może być przyczyną awarii w Państwa aucie.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Kiedy należy skorzystać z usług warsztatu samochodowego?
Kiedy należy skorzystać z usług warsztatu samochodowego?
Sprawny samochód zapewnia komfort podczas jazdy oraz bezpieczną podróż. Dowiedz się, kiedy należy skorzystać z usług profesjonalnego mechanika samochodowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto Serwis Forza

Auto Serwis Forza, Nowy Sącz

Opinie (4)

Opinie o firmie Auto Serwis Forza

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fabian
Fabian
5.0
22.07.2020
Bezproblemowo wymienili sprzęgło w aucie. Nie sądziłem, że będzie tak tanio i szybko. Polecam.
Robert
Robert
5.0
17.05.2020
Panowie z tego warsztatu podjęli się wymiany rozrządu w moim samochodzie. Wszystko zostało zamontowane poprawnie.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
02.03.2020
Z usług tego warsztatu samochodowego korzystam już od dwóch lat. Moje samochody z firmy transportowej wymagają częstych napraw. Współpraca z tym warsztatem pomaga mi w zachowaniu płynności dostaw.
Oskar
Oskar
5.0
27.01.2020
Mechanik bardzo szybko uporał się z problemem w moim aucie. Nie do końca wiedziałem, co z nim jest nie tak. Panowie sprawdzili, który z podzespołów wymaga wymiany i go wymienili. Polecam warsztat!