Naprawa pojazdów na najwyższym poziomie
Naprawa pojazdów na najwyższym poziomie, Auto Serwis - Damat Rafał Janiszewski, Łubianka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561441060
REGON: 340632165
Rok założenia:
2009

O firmie

Prowadzimy własny warsztat samochodowy o nazwie Damat, którego właścicielem jest Rafał Janiszewski. Nasza siedziba znajduje się w Łubiance, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim naprawianiem pojazdów.

Oferta

Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, dzięki czemu możemy dokładnie zrealizować wszystkie powierzone nam zlecenia z zakresu mechaniki samochodowej. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu, dlatego zawsze bardzo przykładamy się do wykonania swoich zadań.

Przede wszystkim zajmujemy się dokładnym naprawianiem pojazdów osobowych, które dostarczą nam nasi Klienci. W tym zakresie możemy naprawić silnik, skrzynię biegów, układ hamulcowy, napędowy czy kierowniczy, naprawić rozrządy, a nawet wymienić wadliwe części w danym pojeździe.

Dodatkowo możecie nam Państwo powierzyć usługi związane z naprawą klimatyzacji samochodowej. Możemy ją ponownie napełnić oraz zapewnić jej odgrzybianie. Dodatkowo wymieniamy wszystkie płyny eksploatacyjne w samochodzie, jak na przykład olej, płyn chłodniczy czy płyn hamulcowy.

Jesteśmy w stanie również wykonać cały szereg usług wulkanizacyjnych. Naprawiamy ogumienie, wykonujemy geometrię kół, a także wymieniamy opony. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi, co pozwala nam na dokładne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatu Damat z Łubianki.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Drgania silnika na biegu jałowym – co może być ich przyczyną i dlaczego nie należy ich bagatelizować?
Drgania silnika na biegu jałowym – co może być ich przyczyną i dlaczego nie należy ich bagatelizować?
Zmagasz się ze zwiększonymi drganiami jednostki napędowej i szukasz sprawdzonego mechanika? Sprawdź ofertę przygotowaną przez specjalistów z firmy Damat!

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto Serwis - Damat Rafał Janiszewski

Auto Serwis - Damat Rafał Janiszewski, Łubianka

Opinie (3)

Opinie o firmie Auto Serwis - Damat Rafał Janiszewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
5.0
19.03.2021
Można tutaj liczyć nie tylko na naprawianie samego pojazdu, ale również klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Polecam serdecznie.
Natalia
Natalia
5.0
10.01.2021
Bardzo sprawnie wykonują naprawy samochodów osobowych, które się do nich przywiezie. Pracują tam sami specjaliści z branży mechaniki.
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
14.11.2020
Najlepszy warsztat samochodowy, który kiedykolwiek odwiedziłem. Sprawnie dokonują diagnozy usterek i dokładnie je eliminują.