Profesjonalny warsztat samochodowy
Profesjonalny warsztat samochodowy, Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1230921388
REGON: 016413095
Rok założenia:
2000

O firmie

Nasz Auto Serwis Bokserska istnieje na rynku już od 2000 roku. Siedziba warsztatu znajduje się w Warszawie. Spełniamy wszystkie europejskie standardy pod względem wyposażenia warsztatu oraz wyszkolenia mechaników samochodowych. Właścicielką firmy jest Bernadeta Kurek.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach w zakresie mechaniki samochodowej. Dysponujemy rampą naprawczą, na której jesteśmy w stanie realizować naprawy zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Oferujemy usługi w takim zakresie jak:
  • mechanika,
  • blacharstwo,
  • lakiernictwo,
  • naprawa skrzyni biegów,
  • klimatyzacja,
  • elektronika,
  • wulkanizacja,
  • oświetlenie.
Wykonujemy naprawy główne i bieżące, przeprowadzamy także naprawy pogwarancyjne. Zajmujemy się pełną diagnostyką, oferujemy remonty silników. Realizujemy także kompleksowe naprawy powypadkowe, na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczy. Zapewniamy usługi lakiernicze, zajmujemy się także naprawą skrzyń manualnych i automatycznych.

Jesteśmy specjalistami w zakresie elektroniki, oferujemy obsługę klimatyzacji samochodowych - napełnianie, odgrzybianie, naprawę i serwis. Zajmujemy się także geometrią kół. Uzupełnienie oferty stanowi wulkanizacja - zapewniamy serwis opon, ich sprzedaż oraz przechowywanie.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Auto Serwisu Bokserska w Warszawie.

Marki i specjalizacje

Naprawiamy samochody takich marek jak Audi, Alfa Romeo, BMW, Cadilac, Chevrolet, Chrysler, Citroen , Dacia, Dodge, Fiat, Ford , Honda , Hyundai , Jeep, KIA , Lancia , Land Rover, Mazda, Mini, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot,Porsche, Renault, Range Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki , Toyota , Volkswagen, Volvo.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Jak znaleźć dobrego mechanika
Jak znaleźć dobrego mechanika
Mechaników samochodowych jest mnóstwo, praktycznie w każdej miejscowości możemy spotkać warsztat. Jak jednak poznać, że mamy do czynienia z profesjonalistami?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek

Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek, Warszawa