Profesjonalna i legalna autokasacja
Profesjonalna i legalna autokasacja, Auto Recycling Service, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5841994349
REGON: 193032088
Rok założenia:
2001

O firmie

Auto Recycling Service to firma mieszcząca się w Gdańsku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Kawka specjalizuje się w recyklingu pojazdów. Działa na rynku od 2004 roku, nie tylko w stolicy województwa, ale również w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim i innych miastach wybrzeża. Posiada wszystkie potrzebne zezwolenia, w tym autoryzację wydaną przez wojewodę pomorskiego.

Oferta

Samochody, tak jak wszystkie urządzenia i pojazdy ulegają awariom i uszkodzeniom lub po prostu się zużywają. Zgodnie z obowiązującym prawem niesprawny samochód musi być profesjonalnie zdemontowany i tym właśnie zajmuje się Auto Recycling Service. Firma zapewnia minimum formalności, szybki demontaż, dobrą cenę oraz odbiór auta osobowego na terenie całego województwa pomorskiego. Po przekazaniu samochodu pracownikom przedsiębiorstwa właściciele otrzymują zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu oraz wygaszenia polisy ubezpieczeniowej.

Auto Recycling Service oferuje również takie usługi jak:
  • wycena pojazdu złomowanego
  • sprzedaż używanych części samochodowych
Części sprzedawane przez auto skup to używane podzespoły, ale z gwarancją wytrzymałości. W przypadku każdej z nich wiadomo skąd pochodzi, a niezadowoleni nabywcy mogą ją wymienić na inną.

Więcej informacji dotyczących stacji demontażu pojazdów Auto Recycling Service znajduje się na stronie internetowej. O warunkach złomowania można się także dowiadywać pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje części do samochodów takich marek jak: Ford, Fiat, Toyota, Mercedes, Renault, Peugeot, Nissan, Skoda, VW, Opel.

Kontakt

Kontakt Auto Recycling Service

Auto Recycling Service, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Auto Recycling Service

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.05.2016
Punktualna, szybka, fachowa obsługa, wydają pełną dokumentację. Poleceni przez znajomego okazali się warci tej opinii. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.06.2014
Używane części zamienne w dobrym stanie i w atrakcyjnych cenach!