Mechanika samochodowa, blacharstwo, lakiernictwo oraz klimatyzacja
Mechanika samochodowa, blacharstwo, lakiernictwo oraz klimatyzacja, Auto Radex Expert sp. z o.o., Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9552112776
REGON: 81274182500000
KRS: 0000225382
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba firmy Auto Radex Expert zlokalizowana jest w Szczecinie. Specjalizujemy się w mechanice samochodowej oraz blacharstwie. Działalność rozpoczęliśmy w 1982 roku. W roku 1992 - jako firma Tor Terlecki Sp. z o.o. - uzyskaliśmy status koncesjonera Marki Renault oraz Dacii, a od czerwca 2012 roku istniejemy jako Nieautoryzowany Serwis samochodów osobowych ze specjalizacją Renault i Dacia.

Oferta

Auto Radex Expert to warsztat, który posiada uprawnienia do szybkiej likwidacji szkody OC/AC, Warta, Aviva, Inter Risk, HDI, Allianz oraz Compensa. W mechanice pojazdowej naprawiamy układy zawieszenia, kierownicze, hamulcowe, napędowe oraz wydechowe.

Oprócz tego zajmiemy się wymianą sprzęgła, rozrządów oraz płynów eksploatacyjnych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który posiadamy, istnieje możliwość diagnostyki komputerowej dla samochodów marki Renault i Dacia.

Usługi, jakie wykonujemy w blacharstwie i lakiernictwie pojazdowym, to: usuwanie szkód komunikacyjnych, naprawa bezgotówkowa, wykonanie oględzin pojazdu dla firm ubezpieczeniowych Aviva i Warta raz udostępnienie samochodu zastępczego na czas naprawy.

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji. W ramach tej usługi wchodzi dezynfekcja, wymiana filtrów kabiny, sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji oraz napełnianie układu klimatyzacji. Ponadto polecamy wymianę opon oraz wyważanie felg stalowych i aluminiowych od 13"do 18".

Poszerzając swoją działalność, postanowiliśmy uruchomić sprzedaż części zamiennych. Na specjalne zamówienie Klienta możemy dostarczyć każdą część, zarówno oryginał, jak i zamiennik do samochodów marki Renault i Dacia.

Gwarantujemy, że nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani. Wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością, a dodatkowo dotrzymują wyznaczonych terminów.

Naprawy bezgotówkowe firm Hestia. Allianz, Warta, HDI, Axa.

.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Radex Expert. Naprawy bezgotówkowe firm Hestia. Allianz, Warta, HDI, Axa,

Więcej informacji

  • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Auto Radex Expert sp. z o.o.

Auto Radex Expert sp. z o.o., Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Auto Radex Expert sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotrek
Piotrek
5.0
10.11.2019
Polecam warsztat, obsługa rzetelna, bardzo szybka. Udzielają wszelkich technicznych informacji jak najszybciej i najlepiej wykonać naprawę. Auto otrzymałem czyste i wypolerowane. Profesjonalna obsługa.