Sklep i restauracja
Sklep i restauracja, Auto Port Strefa - Bar sklep 24H, Słubice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862310623
REGON: 36557357500000
Branża:

O firmie

Auto Port Strefa znajduje się w Słubicach, w województwie lubuskim. Działa od 2016 roku i oferuje kompleksowe usługi dla kierowców. Jest działającym przez całą dobę barem, sklepem oraz punktem usługowym, szczególnie nastawionym na obsługę prowadzących ciężarówki.

Oferta

Auto Port Strefa to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przez całą dobę można tu odpocząć, zjeść smaczny posiłek i kupić artykuły spożywcze potrzebne na dalszą drogę. Miła obsługa służy pomocą w wyborze produktów i dań, a ładny wystrój zachęca do pozostania tu przez dłuższą chwilę. Kierowcy znajdą w tym miejscu przede wszystkim restaurację serwującą smaczne, sycące i atrakcyjne cenowo dania. Na klientów czeka bogate menu na takie okazje jak:
  • śniadania
  • lunche
  • obiady
  • kolacje
Jedzenie można zjeść na miejscu albo zabrać ze sobą. W menu królują dania kuchni polskiej, w tym lubiany przez wszystkich kotlet schabowy z tak smakowitymi dodatkami jak ziemniaki i surówka. Dobrze wysmażony, z odpowiednią panierką i duży z pewnością pozwoli każdemu o zapomnieniu o głodzie. Klienci baru mogą tu również kupić kurczaka z rożna i inne potrawy kuchni domowej.

Poza ofertą gastronomiczną Auto Port Strefa służy też innymi usługami. Kierowcy mogą m. in. skorzystać z myjni samochodowej. Idealnie nadaje się ona do mycia samochodów ciężarowych.

Więcej informacji dotyczących Auto Port Strefy otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.


Kontakt

Kontakt Auto Port Strefa - Bar sklep 24H

Auto Port Strefa - Bar sklep 24H, Słubice

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Port Strefa - Bar sklep 24H