Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8222381432
REGON: 386186557
Rok założenia:
2020

O firmie

W firmie Auto OdNowa zajmujemy się kosmetyką samochodową od 2020 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Mińsku Mazowieckim. Właścicielką działalności jest Joanna Dzienio. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Z pewnością każdy posiadacz samochodu chciałby, aby jego pojazd prezentował się nienagannie, jakby dopiero co wyjechał z salonu. Niestety pielęgnacja w domowych warunkach nie zawsze pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu, dlatego w takim przypadku warto skorzystać z naszych usług.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której głównym profilem działalności jest kosmetyka samochodowa, czyli auto detailing. Zajmujemy się przeprowadzaniem różnego rodzaju zabiegów, których celem jest odświeżenie i zabezpieczenie tapicerki i pozostałych elementów wnętrza samochodu, a także jego karoserii. Bez problemu odświeżymy Państwa auto i nadamy mu nowego, pięknego wyglądu. Zadbamy nie tylko o jego wnętrze, ale i wygląd zewnętrzny. Umyjemy szyby, wyszorujemy karoserię i skutecznie zabezpieczymy lakier przed szybkim i trudnym do usunięcia zabrudzeniem.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i wysokiej jakości preparatami, pochodzącymi od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczne usługi, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Auto OdNowa Profesjonalna Kosmetyka Aut

Auto OdNowa Profesjonalna Kosmetyka Aut, Mińsk Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto OdNowa Profesjonalna Kosmetyka Aut