Kompleksowe usługi mechaniczne
Kompleksowe usługi mechaniczne, Auto-Moto Jerzy Celmer, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8791109185
REGON: 008262248
Rok założenia:
1989

O firmie

Auto Moto Celmer to firma z Torunia. Działa w branży motoryzacyjnej od 1988 roku, a jej właścicielem jest Jerzy Celmer. Dysponuje warsztatem, gdzie wykonywane są prace diagnostyczne i naprawy oraz okręgową stacją kontroli pojazdów. Jej adres to Marii Skłodowskiej-Curie 103 B, telefon: 566 390 079.

Oferta

Kompleksowa obsługa i serwis pojazdów mechanicznych to zadania, które przyświecają firmie Auto-Moto Celmer od początku działalności. Przedsiębiorstwo ma doskonale wyposażony warsztat i stację kontroli pojazdów, dzięki czemu wykonuje sprawnie nawet najtrudniejsze zlecenia. Zapewnia dotrzymywanie terminów, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Niektóre naprawy, takie jak likwidacja szkód powypadkowych w autach osobowych i dostawczych mogą być wykonywane bezgotówkowo. Dotyczy to szczególnie uszkodzeń karoserii, w których przywróceniem nadwozia do pierwotnego wyglądu zajmują się blacharze i lakiernicy. Możliwe jest też usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. W przypadku uszkodzeń mechanicznych i elektronicznych serwis poprzedzany jest diagnostyką komputerową. Na jej podstawie i na podstawie oględzin wymieniane są uszkodzone podzespoły w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ponadto firma Auto-Moto Celmer oferuje takie usługi jak:
  • wymiana opon,
  • wyważanie kół,
  • komputerowa geometria kół,
  • serwis tachografów,
  • serwis klimatyzacji.
W zakładzie naprawiane i legalizowane są zarówno tachografy analogowe, jak i cyfrowe. Z kolei naprawa klimatyzacji obejmuje sprawdzanie ewentualnych uszkodzeń, odgrzybianie środkami chemicznymi albo ozonowaniem, sprawdzanie szczelności i napełnianie czynnikiem chłodzącym.

Auto-Moto Celmer w swojej stacji kontroli pojazdów oferuje ponadto badania okresowe, pierwsze i dodatkowe stanu technicznego. Okresowe obejmują:
  • samochody osobowe,
  • samochody dostawcze,
  • ciężarówki,
  • autobusy,
  • pojazdy specjalne.
Z kolei pierwsze badania prowadzone są w przypadku pojazdów po raz pierwszy rejestrowanych w Polsce. Wreszcie badania dodatkowe dotyczą samochodów po wypadkach, pojazdów uprzywilejowanych, taksówek, aut nauki jazdy i innych samochodów.

Więcej informacji dotyczących Auto-Moto Celmer znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie.

Zakres działalności

Artykuły

Innowacyjne lakiernictwo samochodowe, czyli komputerowy dobór koloru lakieru!
Innowacyjne lakiernictwo samochodowe, czyli komputerowy dobór koloru lakieru!
Komputerowy dobór lakieru samochodowego to technologia, dzięki której prace lakiernicze są prostsze, szybsze i tańsze. Kliknij i poznaj tę niezwykłą metodę.
Dlaczego należy dbać o wymianę oleju silnikowego?
Dlaczego należy dbać o wymianę oleju silnikowego?
Jednostka napędowa to serce każdego samochodu, a na jej sprawność duży wpływ ma olej silnikowy. Dowiedz się więcej na temat potrzeby jego regularnej wymiany.
Kompleksowa obsługa powypadkowa w warsztacie samochodowym CELMER
Kompleksowa obsługa powypadkowa w warsztacie samochodowym CELMER
Zastanawiałeś się, jak postąpić w razie unieruchomienia pojazdu po wypadku lub kolizji? Kompleksową obsługę w tej sytuacji zapewnia warsztat samochodowy CELMER.
Kompleksowe naprawy powypadkowe w warsztacie Auto-Moto CELMER!
Kompleksowe naprawy powypadkowe w warsztacie Auto-Moto CELMER!
W toruńskim warsztacie samochodowym Auto-Moto CELMER wykonywane są kompleksowe naprawy samochodów. Na czym one polegają? Kliknij link i sprawdź szczegóły.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto-Moto Jerzy Celmer

Auto-Moto Jerzy Celmer, Toruń

Opinie (15)

Opinie o firmie Auto-Moto Jerzy Celmer

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
02.05.2022
Fachowa obsługa, bezpieczne odholowanie pojazdów na parking, polecam.
Krzyś
Krzyś
5.0
16.03.2022
Wykonywali u mnie naprawę układu kierowniczego w aucie, dzięki nim działa doskonale.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
08.01.2022
Wysokie ceny, które nie przekładają się na jakość. Oddaliśmy auto min. do wymiany uszczelki od pompy oleju - wyświetlał się komunikat o niskim cisnieniu. Pan mechanik zadzwonił do nas w trakcie diagnostyki poinformować że uszczelka jesy ok a trzeba wymienić czujnik. Ufając tej diagnostyce (uszczelka to byly nasze podejrzenia) wyraziliśmy zgodę na wymianę. Po odbiorze auta tego samego dnia komunikat pojawił się ponownie, pan celmer stwierdził że najlepiej jeszcze raz wymienić czujnik bo może był wadliwy.... kiedy już dotarło do niego że wadliwa jest uszczelka wycenił nam usługę na 700 zł. Kontaktując się z kilkoma innymi mechanikami usługa została wyceniona na 400-500 zł. Finalnie za 450 zł zrobiliśmy to u mechanika na olsztyńskiej. Dodatkowo każdy mechanik z którym konsultowaliśmy temat był bardzo zdziwiony ze ktos postawił na czujnik ... plus oszukują na częściach (gdy do wymiany jest uszczelka to oni zamawiają pompę bo samej uszczelki nie można kupić- bzdura, wymieniliśmy sama uszcz
Artur
Artur
5.0
07.01.2022
Zapewniają szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym wykonują odczyty z drogomierzy. Polecam ich usługi.
Dorota
Dorota
5.0
04.11.2021
Fachowy serwis klimatyzacji, bez problemu wszystko naprawili, klima działa jak nowa.
Ulka
Ulka
5.0
22.09.2021
Polecam każdemu kto szuka dobrego warsztatu mechaniki samochodowej, naprawy wykonują sprawnie i w dobrej cenie.
Jacek
Jacek
5.0
11.07.2021
Wykonują kompleksowe naprawy powypadkowe, bez problemu poradzili sobie z naprawą auta po kolizji, nie ma po niej śladu!
Cezary
Cezary
5.0
13.05.2021
Sprawdzony serwis samochodowy, od lat tu przyjeżdżam jak tylko mam jakiekolwiek problemy z autem. Sprawna naprawa, wszystko terminowo i niedrogo.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
30.01.2021
Nie tylko mają warsztat, ale też mogą do niego przywieźć auto swoją lawetą. Po prostu kompleksowa oferta!
Miłosz
Miłosz
5.0
18.11.2020
Auto-Moto Celmer zajmuje się naprawą powypadkową samochodów osobowych i dostawczych. Ja skorzystałem z bezgotówkowej naprawy i jestem bardzo zadowolony.
Igor
Igor
5.0
24.09.2020
Po serwisie klimatyzacja działa, jak należy. Dziękuję za pomoc!
Patrick K.
Patrick K.
5.0
01.07.2020
Mają nie tylko nowoczesne narzędzia, ale też duży zapas części zamiennych. Naprawy wykonują bardzo sprawnie.
M.Karolak
M.Karolak
5.0
09.05.2020
Mają w warsztacie nowoczesne wyposażenie, takie jak komputer diagnostyczny. Dzięki temu wykrywają wszystkie usterki.
Filip
Filip
5.0
31.03.2020
Auto odmówiło mi posłuszeństwa, ale na szczęście w Auto-Moto Celmer potrafili je naprawić. Dziękuję za kompleksowy serwis!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2014
Szybko i tanio, nie trzeba miesiącami czekać na samochód, poza tym od razu można wywnioskować, że ludzie znają się na rzeczy, błyskawiczna diagnoza.