Kompleksowe usługi mechaniczne
Kompleksowe usługi mechaniczne, Auto-Moto Jerzy Celmer, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8791109185
REGON: 008262248
Rok założenia:
1989

O firmie

Auto Moto Celmer to firma z Torunia. Działa w branży motoryzacyjnej od 1988 roku, a jej właścicielem jest Jerzy Celmer. Dysponuje warsztatem, gdzie wykonywane są prace diagnostyczne i naprawy oraz okręgową stacją kontroli pojazdów. Jej adres to Marii Skłodowskiej-Curie 103 B, telefon: 566 390 079.

Oferta

Kompleksowa obsługa i serwis pojazdów mechanicznych to zadania, które przyświecają firmie Auto-Moto Celmer od początku działalności. Przedsiębiorstwo ma doskonale wyposażony warsztat i stację kontroli pojazdów, dzięki czemu wykonuje sprawnie nawet najtrudniejsze zlecenia. Zapewnia dotrzymywanie terminów, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Niektóre naprawy, takie jak likwidacja szkód powypadkowych w autach osobowych i dostawczych mogą być wykonywane bezgotówkowo. Dotyczy to szczególnie uszkodzeń karoserii, w których przywróceniem nadwozia do pierwotnego wyglądu zajmują się blacharze i lakiernicy. Możliwe jest też usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. W przypadku uszkodzeń mechanicznych i elektronicznych serwis poprzedzany jest diagnostyką komputerową. Na jej podstawie i na podstawie oględzin wymieniane są uszkodzone podzespoły w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ponadto firma Auto-Moto Celmer oferuje takie usługi jak:
  • wymiana opon,
  • wyważanie kół,
  • komputerowa geometria kół,
  • serwis tachografów,
  • serwis klimatyzacji.
W zakładzie naprawiane i legalizowane są zarówno tachografy analogowe, jak i cyfrowe. Z kolei naprawa klimatyzacji obejmuje sprawdzanie ewentualnych uszkodzeń, odgrzybianie środkami chemicznymi albo ozonowaniem, sprawdzanie szczelności i napełnianie czynnikiem chłodzącym.

Auto-Moto Celmer w swojej stacji kontroli pojazdów oferuje ponadto badania okresowe, pierwsze i dodatkowe stanu technicznego. Okresowe obejmują samochody osobowe, dostawcze, ciężarówki, autobusy i pojazdu specjalne. Z kolei pierwsze badania prowadzone są w przypadku pojazdów po raz pierwszy rejestrowanych w Polsce. Wreszcie badania dodatkowe dotyczą samochodów po wypadkach, pojazdów uprzywilejowanych, taksówek, aut nauki jazdy i innych samochodów.

Więcej informacji dotyczących Auto-Moto Celmer znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej
Opony i felgi
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Jak bezpiecznie holować zepsuty samochód?
Jak bezpiecznie holować zepsuty samochód?
Kolizja czy awaria na drodze mogą być przyczyną unieruchomienia samochodu. Przeczytaj, jak sobie poradzić i o czym pamiętać przy wzywaniu pomocy drogowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto-Moto Jerzy Celmer

Auto-Moto Jerzy Celmer, Toruń

Opinie (4)

Opinie o firmie Auto-Moto Jerzy Celmer

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patrick K.
Patrick K.
5.0
01.07.2020
Mają nie tylko nowoczesne narzędzia, ale też duży zapas części zamiennych. Naprawy wykonują bardzo sprawnie.
M.Karolak
M.Karolak
5.0
09.05.2020
Mają w warsztacie nowoczesne wyposażenie, takie jak komputer diagnostyczny. Dzięki temu wykrywają wszystkie usterki.
Filip
Filip
5.0
31.03.2020
Auto odmówiło mi posłuszeństwa, ale na szczęście w Auto-Moto Celmer potrafili je naprawić. Dziękuję za kompleksowy serwis!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2014
Szybko i tanio, nie trzeba miesiącami czekać na samochód, poza tym od razu można wywnioskować, że ludzie znają się na rzeczy, błyskawiczna diagnoza.