Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6412185153
REGON: 276704655
KRS: 0000584065
Rok założenia:
1990

O firmie

Serwis samochodowy Auto-Mobil znajduje się w Rudzie Śląskiej, na terenie województwa śląskiego. Nasz warsztat działa nieprzerwanie od 1990 roku. Właścicielami są Piotr Wieczorek oraz Marian Sieraga. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Warsztat Auto-Mobil powstał blisko 30 lat temu. Naszymi klientami są osoby z całego Śląska, co jest dla nas powodem do dumy, jak i również kolejnym czynnikiem motywującym do ciężkiej pracy na rzecz klientów. Zatrudnieni u nas wykwalifikowani fachowcy dbają o prawidłowe wykonywanie powierzonych im zleceń.

Nasz serwis samochodowy jest świetnie wyposażony, co przekłada się na dokładną diagnostykę. Jesteśmy w posiadaniu m.in.: urządzeń komputerowych do geometrii oraz diagnostyki, profesjonalnych narzędzi od znanych i cenionych producentów, a także urządzeń do obsługi klimatyzacji. Sprzedajemy części zamienne do wielu modeli aut.

Do zakresu wykonywanych przez nas usług należą:
  • przeglądy techniczne okresowe
  • serwis klimatyzacji i oleju
  • geometria zawieszenia i układu kierowniczego
  • diagnostyka silników
  • naprawy mechaniczne
Dzięki możliwości umówienia się na konkretny termin mogą Państwo wybrać najwygodniejszy dzień odstawienia samochodu do warsztatu. Stali Klienci mogą liczyć na korzystne zniżki i przedłużone terminy płatności. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnie i dbamy o to, by jazda samochodem była bezpieczna.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług firmy Auto-Mobil z Rudy Śląskiej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto-Mobil Piotr Wieczorek, Marian Sieraga sp.j.

Auto-Mobil Piotr Wieczorek, Marian Sieraga sp.j., Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Mobil Piotr Wieczorek, Marian Sieraga sp.j.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.