Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8132784994
REGON: 181063112
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest serwisowanie samochodów. Posiadamy własny warsztat samoch...
W branży motoryzacyjnej działamy od 8 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję ...
Szeroka oferta Auto Centrum Daytona z zakresu mechaniki i elektromechaniki skierowana jest do właśc...
Zajmujemy się naprawą jak i serwisowaniem samochodów oraz motocykli. Serwisujemy oraz naprawiamy sa...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8132784994 została umieszczona firma: "Auto - Mig Jan Migut". Firma ma numer REGON: 181063112.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Nowa Wieś w województwie podkarpackim. Początek działalności firmy na rynku to 2014 rok. Kod pocztowy do korespondencji to: 36-001 Nowa Wieś. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.0960619N, 22.053679E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: kamm16@poczta.onet.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Auto - Mig Jan Migut" to Stacje obsługi samochodów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 667 393 409.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Auto - Mig Jan Migut

Auto - Mig Jan Migut, Nowa Wieś

Opinie (1)

Opinie o firmie Auto - Mig Jan Migut

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

paquito88
paquito88
1.0
01.10.2017
Ostrzegam przed tym warsztatem. Sytuacja jest niestety prawdziwa. Naprawa miała polegać na usunięciu wycieku oleju, który kapał na pasek rozrządu. Wyciek został usunięty lecz Pan Daniel nie kontaktował się ze mną w sprawie paska. O ile podobno nie można ocenić stanu jego zużycia, to z całą pewnością nie należy zakładać paska, który był w oleju. Tym czasem pasek został wytarty (bo jak stwierdził "mechanik" tak to robi od dawna i nie ma problemu) i założony. Efekt? Pasek po niecałych 50km został porozcinany na cienkie linki, wyglądał jak sieczka. Samochód odstawiłem ponownie. Pan Daniel stwierdził, że to nic poważnego, założył nowy pasek i stwierdził, że jest ok. Nie dał sobie przemówić by sprawdzić silnik czy nie nastąpiła poważna kolizja. W jego opinii silnik dał się uruchomić, samochód jeździł więc było w porządku. Jednak jak się okazuje, nastąpiła kolizja a Pan Daniel wykpił się tanim kosztem w dodatku wystawiając paragon na kwotę 200zł niższą niż zapłaciłem. Tak jak wcześniejsze