Bezpłatny montaż i serwis akumulatorów
Bezpłatny montaż i serwis akumulatorów, Auto Bat Stanisława Maciaszek, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342301599
REGON: 368110574

O firmie

Firma Auto Bat ma swoją siedzibę w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku działamy już od kilku lat. Osobą decyzyjną w firmie jest Stanisława Maciaszek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Od kilku lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które zostało docenione przez wielu Klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów samochodowych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do różnego rodzaju firm.

W ofercie znajdą Państwo takie akumulatory jak:
  • Varta,
  • Eurobateria,
  • Optima,
  • Centra,
  • Banner,
  • motocyklowe,
  • VRLA.
Nowoczesna technologia, moc, wydajność, wysoka jakość i niezawodność to cechy charakteryzujące akumulatory tych marek. Akumulatory Varta przeznaczone są również dla motocykli, quadów, skuterów wodnych i śnieżnych oraz kosiarek. natomiast VRLA są przeznaczone przede wszystkim do podtrzymania napięcia lub głebokich rozładowań. Mogą być używane w zabawkach, łodziach, modelarstwie, kamerach, latarkach dużej mocy, urządzeniach pomiarowych, UPS oraz wielu innych niewymienionych tu urządzeniach z silnikiem elektrycznym.

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy z pewnością udzielą Państwu pomocy oraz fachowej porady podczas wyboru. Dodatkowo naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz liczne promocje.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto Bat z Nowego Sącza.

Marki i specjalizacje

https://www.pkt.pl/firma/auto-bat-akumulatory-100889645 -kontynuacja

Kontakt

Kontakt Auto Bat Stanisława Maciaszek

Auto Bat Stanisława Maciaszek, Nowy Sącz

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Bat Stanisława Maciaszek