Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9660177258
REGON: 200297761
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Audyt-BT znajduje się w Białymstoku. Właścicielem firmy jest Bogumiła Tołoczko. Na rynku istniejemy od 2004 roku. Zatrudniamy kompetentny zespół pracowniczy, posiadający wszelkie niezbędne licencje i uprawnienia księgowe, oraz biegłego rewidenta. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz rzetelność.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości. Naszą specjalizacją jest audyt, a także ewidencja środków trwałych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Podejmiemy współpracę zarówno z podmiotami gospodarczymi, jak i Klientami indywidualnymi.

Zajmujemy się obsługą kadrową, sporządzamy umowy o pracę oraz o dzieło. Przygotowujemy listy płac i zaświadczenia dla pracowników, prowadzimy rozliczenia czasu pracy, a także ewidencjonujemy wynagrodzenia pracowników. Pomożemy Państwu także przy formalnościach związanych z zakładaniem nowej firmy.
Świadczymy usługi takie jak:
  • księgowość
  • sporządzanie analiz ekonomiczno-finansowych
  • rozliczenia roczne
  • badanie sprawozdań finansowych
  • wysyłanie plików JPK
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
Dodatkowo zajmujemy się także sporządzaniem deklaracji podatkowych. Przygotujemy również dla Państwa deklaracje ZUS. Prowadzimy także księgi przychodów i rozchodów. Zajmiemy się wdrożeniem zakładowych zasad rachunkowości. Sporządzamy miesięczne, kwartalne oraz roczne sprawozdania PIT, VAT oraz CIT.

Zapewniamy terminową realizację zleceń. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co zaowocowało zadowoleniem szerokiego grona Klientów. Gwarantujemy, że wszelkie dokumenty przygotowujemy na czas.
Zapraszamy do skorzystania z usługi firmy Audyt-BT w Białymstoku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Audyt BT

Audyt BT, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Audyt BT