Profesjonalna naprawa i diagnostyka pojazdowa
Profesjonalna naprawa i diagnostyka pojazdowa, ATS. Auto Elektryk.Elektromechanika, klimatyzacja samochodowa., Koszalin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6691485870
REGON: 330449121
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba naszego serwisu samochodowego ATS znajduje się w Koszalinie. Na rynku jesteśmy obecni od dwudziestu lat. Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, diagnostów i elektromechaników. Mimo wieloletniej praktyki w zawodzie, ciągle doskonalimy swoje umiejętności w zakresie naprawy samochodów.

Oferta

Klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z mechaniką samochodową. Sprawnie naprawiamy pojazdy osobowe i dostawcze wszystkich marek. Do naszego serwisu zapraszamy na okresowe przeglądy, które obejmuję np. wymianę oleju i filtrów. Podczas napraw stosujemy wysokiej jakości części zamienne.

Zapewniamy diagnostykę układów: wtryskowych, klimatyzacji, komfortu i elektroniki, EDC, common rail, ABS, ESP oraz airbag. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnostyki komputerowej. Szybko wykrywamy wszelkiego rodzaju usterki.

W ramach elektromechaniki zajmujemy się naprawą instalacji elektrycznych oraz rozruszników i alternatorów. Montujemy również nowoczesne systemy zabezpieczające i systemy Car-Audio.

Zajmujemy się pełnym serwisem klimatyzacji. Naprawiamy i dezynfekujemy cały układ. Oferujemy także usługi w zakresie recyklingu czynnika.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń diagnostycznych firmy Bosch. W ramach tej działalności montujemy, uruchamiamy i naprawiamy takie urządzenia jak m.in. analizatory spalin, testery usterek, wyważarki i montażownice do kół oraz inny sprzęt stosowany w warsztatach.

Uprawnienia UDT umożliwiają nam wykonywanie montażu i przeglądów podnośników samochodowych. Przeprowadzamy także okresowe legalizacje urządzeń stosowanych przez serwisy trudniące się montażem samochodowych instalacji gazowych.

Szukasz nowoczesnego serwisu samochodowego? Powierz swój pojazd specjalistom z firmy ATS w Koszalinie!

Kontakt

Kontakt ATS. Auto Elektryk.Elektromechanika, klimatyzacja samochodowa.

ATS. Auto Elektryk.Elektromechanika, klimatyzacja samochodowa., Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie ATS. Auto Elektryk.Elektromechanika, klimatyzacja samochodowa.