Prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów
Prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów , Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7841178125
REGON: 630580774
Rok założenia:
2011

O firmie

Monika Liberkowska-Słomińska to właścicielka firmy Atoran. W Poznaniu i Czerniejewie, niedaleko Gniezna prowadzi biura rachunkowe. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości.

Oferta

Działalność gospodarcza wiąże się z licznymi obowiązkami wobec państwa, w tym Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na szczęście właściciele firm nie muszą samodzielnie rozwiązywać problemów, tylko mogą wynająć do tego zadania biuro rachunkowe. Biuro Atoran to dobry wybór, ponieważ prowadzone jest przez doświadczoną księgową wspieraną przez inne specjalistki od księgowości. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Zajmuje się takimi formami księgowości jak:
  • pełna księgowość,
  • uproszczona księgowość,
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • karta podatkowa.
W przypadku pełnej księgowości oparta jest ona na księgach handlowych, natomiast uproszczona wymaga prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Wymagane jest w tym przypadku sporządzanie plików JPK, prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych, a także dostarczanie rozliczeń podatkowych PIT, CIT i VAT. Klienci mogą też skorzystać z pomocy w ramach reprezentacji przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W tym drugim przypadku zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ewidencji ubezpieczenia społecznego wchodzi w zakres usług kadrowo-płacowych. Ponadto księgowe przygotowują listy płac, zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu, a także rozliczają urlopy, zwolnienia i delegacje. Możliwe jest również zajęcie się przez biuro przygotowaniem świadectw pracy, uzupełnianiem akt osobowych i przygotowywaniem umów w różnej formie.

Dodatkowe informacje związane z działalnością firmy Atoran znajdują się na stronie internetowej. Pytania dotyczące księgowości i spraw kadrowo-płacowych można wysyłać e-mailowo oraz zadawać telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska

Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska