Narty dla dorosłych i dzieci
Narty dla dorosłych i dzieci, Atom Sport. Narty nowe używane. Sklep wypożyczalnia, Mordarka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372203200
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Atom Sport ma swoją siedzibę w Mordarce, w powiecie limanowskim, w województwie małopolskim. Zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego oraz usługami. Prowadzi dwa sklepy, z których pierwszych znajduje się w Limanowej, natomiast drugi w centrum Krakowa. Ponadto ma trzy wypożyczanie sprzętu w Wierchomli, Lubomierzu i Limanowej. Działa na rynku od 2013 roku.

Oferta

Atom Sport to wyjątkowa firma sprzedająca sprzęt przeznaczony dla miłośników zimowych szaleństw, przystosowany do niełatwych polskich warunków. Dysponuje rozwiązaniami renomowanych producentów dla osób w każdym wieku. Asortyment dla kobiet, dzieci i mężczyzn proponowany jest w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych i cenowych. W sprzedaży znajduje się sprzęt nowy i używany, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, w odpowiedniej cenie. W sklepie najczęściej zaopatrują się osoby fizyczne, ale można również kupić sprzęt hurtowo. To dobre rozwiązanie dla wypożyczalni, szkółek narciarskich i sklepów.

Oferta Atom Sport obejmuje:
  • narty
  • deski snowboardowe
  • buty narciarskie
  • buty snowboardowe
Ponadto sprzedawane są nowe kaski, gogle, kijki i wiązania oraz ochraniacze. Nie zapomniano oczywiście o zabezpieczaniu nart i desek, dlatego w sklepie można nabyć torby do ich przenoszenia.

Poza wymienionymi produktami klienci mogą kupić odzież, taką jak kurtki i spodnie oraz specjalne skarpety i bieliznę termoaktywną. Pomyślano także o ochronie głowy i dłoni, dlatego dostępne są liczne rękawice i czapki.

Narty, deski i akcesoria można nie tylko kupić, ale również wypożyczyć w trzech firmowych punktach. Firma prowadzi takżeserwis narciarski. Przygotowuje profesjonalnie narty i snowboardy do sezonu takimi usługami jak woskowanie, ostrzenie krawędzi i montowanie wiązań.

Więcej informacji o firmie Atom Sport i możliwość kupienia sprzętu znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W sklepach sprzedawane są produkty takich marek jak: Atomic, Bataleon, Blizzard, Burton, Capita, Drake, Dynastar, Fischer, GNU, Head.

Artykuły

Sprzęt do sportów zimowych w ofercie specjalistycznych sklepów
Sprzęt do sportów zimowych w ofercie specjalistycznych sklepów
Podczas jazdy na nartach czy snowboardzie należy zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo i wygodę, co umożliwia profesjonalny sprzęt – narty, snowboard i nie tylko.

Wideo

Kontakt

Kontakt Atom Sport. Narty nowe używane. Sklep wypożyczalnia

Atom Sport. Narty nowe używane. Sklep wypożyczalnia, Mordarka

Opinie (8)

Opinie o firmie Atom Sport. Narty nowe używane. Sklep wypożyczalnia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
31.05.2019
Nie stać mnie na nowe narty, ale na szczęście w sklepie Atom Sport mają też używany sprzęt. Kupiłem u nich narty w naprawdę dobrym stanie i nie przepłaciłem!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.05.2019
Jestem miłośnikiem snowboardu, ale nie lubię przepłacać, dlatego jeżdżę na używanych deskach. Kiedy zużyją się lub mam kaprys żeby kupić nową dechę, to idę do sklepu Atom Sport. Mają zawsze duży wybór sprzętu narciarskiego i fachowo doradzają.
Igor
Igor
5.0
29.03.2019
Jak po narty, to tylko do Atom Sport. Moja rodzina kupuje w tym sklepie, bo mamy dobre doświadczenia. Wiemy, że narty pochodzą od renomowanych producentów i odpowiadają nam ceny.
Kuba
Kuba
5.0
19.03.2019
Przygodę ze sportami zimowymi zaczynałem na nartach, ale kilka lat temu przerzuciłem się na snowboard, bo daje mi więcej satysfakcji. Deskę, wiązania i odzież kupiłem w Atom Sport. Polecam to miejsce, bo mają dobre rzeczy w jeszcze lepszych cenach.
Filip
Filip
5.0
26.01.2019
Fachowcy. Oddałem im narty przed sezonem i bardzo dobrze je przygotowali do jazdy. Przede wszystkim naostrzyli krawędzie i nałożyli wosk. Dobra robota!
Karol
Karol
5.0
17.01.2019
Kupiłem w tym sklepie swoje pierwsze narty i teraz po kilku sezonach zdecydowałem się na zakup sprzętu dla bardziej zaawansowanych. Oczywiście też w Atom Sport.
Lena
Lena
5.0
05.11.2018
Bardzo lubię ten sklep. Tutaj kupuję nowe narty i odzież. Mieszkam w Krakowie, dlatego chodzę do sklepu stacjonarnego.
Sandra
Sandra
5.0
02.11.2018
Lubię ten sklep. Co roku kiedy tylko zbliża się sezon szukam w nim sprzętu narciarskiego i zawsze coś znajduję. Mają duży wybór i dobre ceny.