Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6511604802
Branża:

Polecane oferty

Dolomity to włoska, bajkowa kraina górska, która zachwyca szczytami górskimi, trasami, dolinami ora...
Pielgrzymowanie do miejsc ważnych dla wiernych ma wielowiekową tradycję. W dzisiejszych czasach org...
Posiadamy 10-letnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania. Do naszych zadań na...
Nasze biuro turystyczne od lat pomaga w wyborze odpowiedniej oferty wakacyjnej. Wsłuchujemy się w p...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Atlas Tours. Biuro podróży" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6511604802.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Katowice w województwie śląskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Mariacka 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 40-014 Katowice. Kompletne współrzędne GPS to: 50.25755N, 19.02464E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: zory@atlas-tours.pl. "Atlas Tours. Biuro podróży" to firma działająca w branży Biura podróży.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 32 200 01 89 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Atlas Tours. Biuro podróży

Atlas Tours. Biuro podróży, Katowice

Opinie (4)

Opinie o firmie Atlas Tours. Biuro podróży

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.09.2014
Polecam wszystkim rejs Aloha Hawaje! To wspaniała podróż pełna przygód! Jestem zachwycona. Razem z mężem doskonale się bawiliśmy. Osiem dni upłynęło nam bardzo szybko oraz aktywnie. Rejs na ekskluzywnym statku i wygodna kajuta to kolejne zalety. Polski pilot okazał nie nieoceniony.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.08.2014
Amalfi i Szmaragdowe Wybrzeże to był doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Rejs z polskim przewodnikiem był naprawdę udany. Dodatkowo korzystaliśmy z basenu oraz innych atrakcji. Jestem naprawdę pod wrażeniem pięknych widoków. Cena za ten rejs była naprawdę bardzo przystępna.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.07.2014
Jedenaście noclegów na statku oraz znakomita obsługa to moje wspomnienia z Kanaryjskiej Przygody. W ten rejs zabrał mnie mój narzeczony. Wyjechaliśmy z Polski a w rejsie uczestniczył polski pilot. W cenę wycieczki wchodziły pyszne posiłki oraz korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.06.2014
Wyprawy z tą firmą są prawdziwą przyjemnością. Ceny są bardzo atrakcyjne, a kabiny na statku naprawdę luksusowe. Dodatkowo można skorzystać z ciekawych promocji. Wybrałem się z żoną na rejs po Norweskich Fiordach i jesteśmy zachwyceni. Widoki były niesamowite. Dodatkowo mogliśmy się zrelaksować w wygodnej kabinie.