Domy i mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż
Domy i mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż, Ata sp z o o, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992760071
Rok założenia:
2014

O firmie

Ata Nieruchomości funkcjonuje w branży od 2014 roku. Siedziba działalności znajduje się we Wrocławiu. Specjalnością zakładu są domy i mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż.

Oferta

Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie obrotu nieruchomościami. Ata od kilku lat specjalizuje się w pośrednictwie przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości. Zespół ambitnych i świetnych doradców przeprowadzi każdego Klienta przez cały proces od początku do końca. Firma zajmuje się profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi, promocją ofert w różnych formach, pomocą w przygotowaniu dokumentów do transakcji oraz sprawną organizacją i protokolarnym przekazaniem nieruchomości. Oferta obejmuje między innymi:
  • lokale komercyjne,
  • wynajem domów,
  • wynajem mieszkań,
  • sprzedaż domów,
  • sprzedaż mieszkań,
  • działki na sprzedaż,
  • zarządzanie apartamentami,
  • zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi.
Ata wykonuje też szereg czynności z zakresu administrowania i zarządzania nieruchomościami. Należą do nich przede wszystkim prowadzenie ksiąg obiektów i urządzeń, weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, opracowywanie projektu planu ekonomiczno-finansowego i planu remontów, dbałość o stan dokumentacji technicznej osiedla, prowadzenie negocjacji z dostawcami mediów. Ponadto firma prowadzi księgi rachunkowe, przygotowuje i przekazuje indywidualne rozliczenia kosztów i zaliczek na poczet zużycia mediów i utrzymania nieruchomości oraz sporządza roczne plany gospodarcze i finansowe. Uzupełnieniem działań są usługi finansowe. Pracownicy pomogą w wynegocjowaniu najlepszej oferty kredytu oraz w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?
Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?
Zależy Ci na tym, żeby jak najszybciej sprzedać swoją nieruchomość w dobrej cenie? W naszym artykule podpowiemy Ci, jak ją przygotować, aby zachęcić klientów!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ata sp z o o

Ata sp z o o, Wrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Ata sp z o o

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
05.05.2021
Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego specjalisty od nieruchomości. Firma jest naprawdę świetna!
Ala
Ala
5.0
03.03.2021
Rzetelny i profesjonalny pośrednik nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona z domu, który dla mnie znaleźli. Polecam.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
26.01.2021
Dzięki nim udało mi się kupić mieszkanie w naprawdę dobrej cenie. Można na nich polegać w 100 % !