Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932600787
REGON: 220177018
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Kancelaria Rachunkowa All-An wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, fundacje, stowarzyszenia, a t...
Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizow...
Pruszcz Gdański, Polskich Kolejarzy 5 lok. 2
Biuro rachunkowe zapewnia pomoc w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Wszystkie usłu...
Podstawowym obszarem naszej działalności jest usługowe prowadzenie uproszczonej i pełnej księgowośc...

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Asysta, znajduje się w Tczewie, w województwie pomorskim. Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem szkoleń BHP.

Oferta

Zapewniamy obsługę rachunkowo-księgową właścicielom różnej wielkości przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg podatkowych. W ramach tego zajmujemy się prowadzeniem ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia. Sporządzamy zarówno miesięczne, jak i kwartalne deklaracje VAT, czy zeznania roczne PIT i CIT do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo oferujemy miesięczne rozliczenia podatku dochodowego. Przygotowujemy bilans zysków oraz strat. Ponadto wystawiamy potwierdzenia sald.

Zakres działalności biura rachunkowego Asysta, obejmuje również obsługę kadrowo-płacową. Pomagamy klientom w zakładaniu akt osobowych, rozliczaniu dofinansowań, czy sporządzaniu rozliczeń z PFRON. Świadczymy usługi związane z BHP. Prowadzimy wstępne i okresowe szkolenia oraz opracowujemy oceny ryzyka zawodowego. Proponujemy doradztwo w sprawach dotyczących organizacji pracy na stanowiskach.

Uzupełnienie oferty biura rachunkowego Asysta, stanowi analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców. Dysponujemy oprogramowaniem służącym do zarządzania firmą transportową. Śledzimy zapisy tachografów analogowych, a także cyfrowych. Oprócz tego zajmujemy się rozliczaniem podróży służbowych kierowców.

Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z biurem rachunkowym Asysta w Tczewie.

Kontakt

Kontakt Asysta s.c.

Asysta s.c. , Tczew

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Asysta s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
18.11.2018
Zajmują się obsługą dofinansowań PFRON. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości.
Sylwia
Sylwia
5.0
16.10.2018
Nie przypuszczałem, że opracowanie instrukcji przeciwpożarowych zajmie im tak niewiele czasu. To biuro rachunkowe godne polecenia.
Klaudia
Klaudia
5.0
28.09.2018
Świadczą usługi z zakresu BHP. Proponują szkolenia i biorą udział w dochodzeniach powypadkowych. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Marek
Marek
5.0
05.08.2018
Zajmują się rozliczaniem podróży służbowych kierowców. To dla mnie ogromne udogodnienie, bo sam nie mam na to czasu.
Adam
Adam
5.0
08.07.2018
Moja firma nie przynosiła już takich dochodów jak kiedyś, dlatego zleciłem im przygotowanie bilansów zysków i start. Dzięki temu mogłem wprowadzić zmiany.
Daniel
Daniel
5.0
01.06.2018
Wykonali dla mnie miesięczne rozliczenia podatku dochodowego. Nie popełnili żadnych błędów. Moim zdaniem to najlepsze biuro rachunkowe w mieście.
Błażej
Błażej
5.0
26.05.2018
Do skorzystania z ich usług skłoniły mnie pozytywne opinie zadowolonych klientów i atrakcyjne ceny. Polecam.
Kamila
Kamila
5.0
03.04.2018
Jeśli szukacie doświadczonych księgowych, koniecznie zapoznajcie się z ofertą biura rachunkowego Asysta. To świetni fachowcy. Wszystkie zlecenia wykonują na czas.
Roman
Roman
5.0
26.03.2018
Brałem udział w prowadzanym przez nich szkoleniu BHP. Byli dobrze przygotowani. Przekazali nam mnóstwo informacji na temat ryzyka zawodowego.
Wojciech
Wojciech
5.0
02.02.2018
Zleciłem im prowadzenie ksiąg podatkowych w moim przedsiębiorstwie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy. Proponują korzystne warunki współpracy.
Marta
Marta
5.0
26.01.2018
Korzystałam z ich usług już wielokrotnie. Widać, że mają spore doświadczenie w usługach rachunkowo-księgowych. Polecam biuro Asysta.
Sebastian
Sebastian
5.0
28.12.2017
Prowadzę firmę transportową. Szukałem kogoś, kto zająłby się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Kolega polecił mi biuro rachunkowe Asysta. Cieszę się, że współpracuję właśnie z nimi.