Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów
Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, Asygnata sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992862185
REGON: 38328279200000
KRS: 0000781858
Rok założenia:
2019

O firmie

Biuro rachunkowe Asygnata istnieje na rynku od 2002 roku. Jego siedziba mieści się we Wrocławiu. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu rachunkowości. Osobą decyzyjną w firmie jest Małgorzata Olczyk.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie zadań z zakresu księgowości. Posiadamy 16-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje ewidencję środków trwałych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, monitorowanie terminów badań obligatoryjnych, sporządzanie list płac, a także wypełnianie zeznań podatkowych. Specjalizujemy się również w prowadzeniu księgowości działalności gospodarczych, prowadzeniu akt osobowych oraz reprezentowaniu klientów w postępowaniach administracyjnych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasze kwalifikacje pozwalają nam odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów. Chętnie podpowiemy też jakie dokumenty wypełnić i do jakich urzędów je dostarczyć.

Ponadto zajmujemy się sporządzaniem bilansów oraz sprawozdań finansowych. Zapewniamy też obsługę kadrowo-płacową. W tym zakresie oferujemy prowadzenie kart ewidencji, sporządzanie list wynagrodzeń, prowadzenie rozliczeń pracowników oraz podatków, między innymi VAT, PIT i CIT.

Postępujemy z techniką, dlatego klientom proponujemy księgowość on-line i rozliczanie wspólnot mieszkaniowych. Przygotowujemy też wnioski o zwrot VAT za zakupione materiały budowlane. Ponadto prowadzimy instrukcje kontroli wewnętrznej i instrukcje obiegu dokumentów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zapewniamy terminowość i ochronę danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Asygnata we Wrocławiu.

Kontakt

Kontakt Asygnata sp. z o.o.

Asygnata sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Asygnata sp. z o.o.