Profesjonalne doradztwo podatkowe
Profesjonalne doradztwo podatkowe, Asta Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6443084482
REGON: 277824982
KRS: 0000111379
Rok założenia:
1991

O firmie

Biuro rachunkowe Asta znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w księgowości. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura Asta są usługi rachunkowe oraz księgowe. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także ksiąg handlowych. W naszej ofercie można znaleźć prowadzenie ewidencji VAT. Oferujemy sporządzanie analiz finansowych, jak również wniosków kredytowych. Prowadzimy również ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych. Zajmujemy się także obsługą kadrowo-płacową. Podejmiemy się prowadzenia dokumentacji kadrowej.

Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Nasza oferta obejmuje również rozliczenia zeznań podatkowych. Pomożemy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania. Proponujemy także reprezentowanie Klienta w Izbie Skarbowej, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi pomoc w wypełnianiu dokumentów.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która ma wysokie kwalifikacje oraz bogatą wiedzę. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasze umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi, o czym informujemy naszych Klientów.

Na naszej stronie internetowej biura Asta znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Artykuły

Czy warto powierzyć księgowym prowadzenie akt osobowych pracownika?
Czy warto powierzyć księgowym prowadzenie akt osobowych pracownika?
W ramach obsługi kadrowo-płacowej dobre biura rachunkowe są w stanie zapewnić firmie profesjonalne prowadzenie akt osobowych pracownika w sposób rzetelny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Asta Sp. z o.o.

Asta Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Opinie (4)

Opinie o firmie Asta Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
19.05.2019
Prowadzą księgi przychodów i rozchodów w moim przedsiębiorstwie, wszystko ok, polecam.
Ula
Ula
5.0
20.03.2019
Usługi rachunkowe na wysokim poziomie, polecam.
Konrad
Konrad
5.0
31.01.2019
Zleciłem im rozliczanie podatku VAT. Zależało mi na czasie, a oni w krótkim czasie zrealizowali zlecenie. Służą także fachowym doradztwem podatkowym. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
29.11.2018
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się obsługi księgowej mojej firmy. Prowadzą całą dokumentację oraz zajmują się sprawami związanymi z kadrami i płacami. Jestem zadowolony ze współpracy z biurem Asta. Polecam serdecznie.