Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:30
Śr.
08:00 - 16:30
Cz.
08:00 - 16:30
Pt.
08:00 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8512740201
REGON: 812376633
KRS: 0000033823
Rok założenia:
2003

O firmie

AsstrA Polska z Warszawy jest oddziałem międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej AsstrA-Associated Traffic AG. Od ponad 25 lat dostarczamy naszym Klientom optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki. Obsługujemy nie tylko zlecenia z zakresu międzynarodowego transportu intermodalnego, ale oferujemy również usługi celne, magazynowe, ubezpieczeniowe, czy handlowe. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i technologicznym oraz odpowiednio wykwalifikowaną kadrą pracowniczą we wszystkich działach naszej firmy, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przez wszystkie lata swojej działalności AsstrA nieustannie się rozwija, odpowiadając na zmieniające się trendy rynku i potrzeby Klientów branży logistycznej. Zdobyte doświadczenie w transporcie międzynarodowym wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia jakości obsługi spedycyjno-logistycznej, a także poszerzania zakresu oferowanych usług.

Jakie gałęzie transportu obejmują usługi AsstrA Polska?

Usługi logistyczne świadczone przez AsstrA Polska obejmują wszystkie gałęzie transportu krajowego i międzynarodowego. Organizujemy profesjonalny przewóz towarów transportem lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wszechstronnej wiedzy logistycznej potrafimy przygotować również przewóz intermodalny (multimodalny, kombinowany), dzięki któremu nasi Klienci otrzymują usługę odznaczającą się szybkością dostawy, wszechstronnością transportowanego ładunku, ujednoliconą dokumentacją, optymalizacją kosztów oraz globalnym zasięgiem. Każdy rodzaj transportu posiada określone zalety, które w naszej firmie dokładnie analizujemy i dostosowujemy do potrzeb Klientów.

Dzięki temu, że w AsstrA Polska oferujemy również usługi celne, magazynowe i ubezpieczeniowe, które uzupełniają ofertę transportową, nasi Klienci otrzymują pełną obsługę zleconego nam przewozu, od przygotowania dokumentacji, przez zapewnienie powierzchni magazynowej. Jest to nie tylko wygodne, ale także korzystne finansowo rozwiązanie.

Które branże gospodarki obsługuje AsstrA Polska?

W AsstrA Polska obsługujemy logistycznie wszystkie branże gospodarki. Posiadana przez nas specjalistyczna wiedza i dostęp do najnowocześniejszych środków transportu sprawiają, że możemy zapewnić kompleksową obsługę logistyczną i spedycyjną ładunkom zawierającym np. produkty alkoholowe, tytoniowe, kosmetyki, chemikalia, produkty rolne, odzież, elektronikę, leki, produkty naftowe itp. Znajomość aktualnych przepisów celno-skarbowych w wielu krajach świata umożliwia nam bezpieczny i zgodny z prawem przewóz towarów objętych pewnymi restrykcjami.

Czy AsstrA Polska realizuje przewóz ładunków specjalistycznych?

Tak, w AsstrA Polska realizujemy przewóz ładunków specjalistyczny różnego typu. Dotyczy to przede wszystkim transportu produktów spożywczych wymagających zachowania łańcucha chłodniczego na czas przewozu i magazynowania, ładunków płynnych, żywego inwentarza, jaj wylęgowych, towarów niebezpiecznych według konwencji ADR, czy ładunków nienormatywnych. Korzystając ze współpracy z wyspecjalizowanymi przewoźnikami, organizujemy przewozy i całą obsługę logistyczną ładunków specjalistycznych, aby trafiały one do odbiorcy terminowo i w nienaruszonym stanie.

W przypadku chęci poznania naszej pełnej oferty usługowej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z warszawskim biurem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych wskazówek dotyczących współpracy.

Artykuły

Kompleksowe usługi transportowe w ofercie firmy AsstrA
Kompleksowe usługi transportowe w ofercie firmy AsstrA
Transport międzynarodowy potrzebuje rozwiązań dostosowanych do specyfiki danej branży oraz pokonywanej trasy. Poznaj propozycje firmy AsstrA w tym zakresie.
Transport drobnicowy – jak wybrać firmę przewozową?
Transport drobnicowy – jak wybrać firmę przewozową?
Transport drobnicowy to usługa oferowana przez międzynarodowe firmy transportowo-logistyczne. Zobacz, na czym polega LTL oraz kiedy warto skorzystać z usługi.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Asstra Polska Sp. z o.o. Firma Transportowo-Logistyczna

Asstra Polska Sp. z o.o. Firma Transportowo-Logistyczna, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Asstra Polska Sp. z o.o. Firma Transportowo-Logistyczna

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
4.0
27.05.2022
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko na czas i bezproblemowo. Polecam.
Kamila
Kamila
5.0
18.03.2022
Skorzystałam z usług firmy z polecenia znajomego. Nie żałuję i sama gorąco polecam.
Karol
Karol
5.0
27.01.2022
Polecam bardzo! Wszystko przebiegło sprawnie i w pełni profesjonalnie! Jestem bardzo zadowolony z usługi, kontakt zatrzymuję na dłużej.
Sebastian
Sebastian
5.0
22.09.2020
Współpracują z tą firmą w ramach przewozów chłodniczych. Bardzo terminowy i zawsze wypłacalny kontrahent.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.07.2020
Miła obsługa, a do tego bardzo rzeczowa. Wyjaśnili mi wszystkie warunki przewozu, dlatego się zdecydowałem.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
10.05.2020
Międzynarodowy charakter widać w podejściu do klienta. Pełny profesjonalizm. Polecam.
Franciszek
Franciszek
5.0
23.03.2020
Dzięki nim udało mi się przeprowadzić procedurę dostawy zamówionych części na Białoruś. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
24.01.2020
Firma godna polecenia wszystkim, którzy wysyłają swoje towary za granicę.
Kamil
Kamil
4.0
24.11.2019
Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta i jego oczekiwań, dlatego mogę ich polecić.