Usługi remontowe i aranżacja wnętrz
Usługi remontowe i aranżacja wnętrz, Aspart Multi Design Stefan Pazikowski, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691089872
REGON: 130311200
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Aspart Multi Design powstała w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Opolu. Zajmujemy się pracami remontowymi. Właścicielem jest Stefan Pazikowski.

Oferta

Każdy z nas chce mieszkać w ładnych schludnych wnętrzach. W ostatnich latach trend ten jest dużo bardziej widoczny niż kiedyś. To dobry nurt, gdyż świadczy o tym, że nasza świadomość jest coraz większa. Gdy mieszkamy w przyjemnych wnętrzach, jesteśmy szczęśliwsi i spokojniejsi. Nasza firma zapewni Państwu wszystkie te wygody.

Zajmujemy się zarówno pracami remontowymi, jak i projektowaniem wnętrz. Mamy duże doświadczenie w zawodzie, co z chęcią udowodnimy. Do pracy wykorzystujemy tylko najlepszy i specjalistyczny sprzęt. W ofercie mamy usługi dotyczące takich pomieszczeń jak:
  • kuchnia,
  • salon,
  • łazienka.
Poza tym zlecić nam można również projektowanie balkonów i tarasów. Realizujemy owe projekty ze szczególną starannością. Wykonujemy malowanie ścian, tapetowanie, kafelkowanie, stawianie ścianek karton-gips. Poza tym zapewniamy kładzenie podłogi (panele, deski, gres) oraz budowę sufitu podwieszanego.

Dodatkowo montujemy wszelkie kontakty, włączniki i inne tego typu rzeczy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Artykuły

Jak zaaranżować łazienkę dla osoby niepełnosprawnej?
Jak zaaranżować łazienkę dla osoby niepełnosprawnej?
Projektowaniem pięknych łazienek dla seniorów i osób niepełnosprawnych zajmuje się firma ASPART MULTI DESIGN. Na czym polega jej praca? Kliknij i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aspart Multi Design Stefan Pazikowski

Aspart Multi Design Stefan Pazikowski, Opole

Opinie (6)

Opinie o firmie Aspart Multi Design Stefan Pazikowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bar Celona
Bar Celona
4.0
14.01.2021
Kuchnia jest jak marzenia. Świetnie teraz się w niej pracuje. Wszystko jest bardzo przemyślane i wygodne. Taki projekt warto pochwalić.
BETON
BETON
5.0
12.11.2020
Ściany wyrównali mi wspaniale. Bardzo efektownie to wszystko wygląda.
Lidia
Lidia
5.0
17.09.2020
Malowanie salonu zajęło im dwa dni. To duże pomieszczenie, więc myślę, że to całkiem nieźle. Poza tym nie zrobili praktycznie żadnego bałaganu.
Basia
Basia
5.0
21.07.2020
Ekstra się z nimi ustala szczegóły. Wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi i nie trzeba wiele tłumaczyć. Taka ekipa to skarb.
Iza S.
Iza S.
5.0
04.07.2020
Bardzo solida firma, staranne wykonanie robót. Polecam.
Iza
Iza
5.0
24.09.2018
Polecam