Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6342752226
REGON: 241626460
KRS: 0000360029
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

W naszej firmie zatrudnionych jest dziewięciu pracowników, z czego sześciu to księgowi, a trzej to ...
Katowice, Ligonia 30 lok. 1
Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę księgową, raz z przygotowywaniem pism, doradztwem i pomocą...
Katowice, Opolska 17 lok. 210
Nasze biuro za najwyższy cel stawia sobie zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań. Lubisz p...
Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znaczni...

O firmie

Siedziba firmy Ask Finance znajduje się w Katowicach. Biuro rachunkowe powstało w 2004 roku, a sześć lat później przekształciło się w spółkę. Przez kilkanaście lat obecności na rynku firma rozwinęła się w biuro obsługujące ponad 100 klientów, w tym jednoosobowe, małe i duże firmy oraz spółki.

Oferta

Działalność gospodarcza to liczne obowiązki, do których należy m. in. księgowość. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że wszystkie dokumenty są prowadzone w sposób zgodny z prawem i nie wkradł się w nie żaden błąd, to najlepiej skorzystać z pomocy biura rachunkowego Ask Finance. W trosce o klientów biuro realizuje swoje zadania w kilku językach obcych: angielskim, niemieckim i włoskim. Firma zatrudnia 22 wykwalifikowanych księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Każdy z nich dba o indywidualne podejście do zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych danych w tajemnicy. Księgowi aktualnie obsługują oni ponad 100 podmiotów i zajmują się dla niech m. in. prowadzeniem ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Ponadto w ramach rachunkowego outsourcingu dbają o ewidencje ryczałtu i rozliczają podatki oraz należności względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Deklaracje podatkowe dotyczą VAT-u oraz podatków dochodowych PIT i CIT.

Ask Finance zajmuje się również takimi usługami jak:
  • sporządzanie jpk
  • nadzór księgowy
  • wyprowadzanie zaległości podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań dla gus
  • sporządzanie sprawozdań dla nbp
Poza wymienionymi usługami biuro zajmuje się obsługą kadrowo-płacową. Prowadzi dokumentację pracowniczą, przygotowuje listy płac i dba o ewidencje urlopów oraz zwolnień.

Uzupełnieniem oferty jest pomoc przy formalnościach leasingowych oraz sporządzanie deklaracji z tytułu korzystania ze środowiska.

Wymienione usługi to nie wszystko co składa się na ofertę Ask Finance. Więcej o spółce i jej ofercie przeczytają Państwo na stronie internetowej. Oczywiście z firmą można się kontaktować telefonicznie i mailowo.

Kontakt

Kontakt Ask Finance sp. z o.o.

Ask Finance sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Ask Finance sp. z o.o.