Usługi księgowe, ubezpieczenia
Usługi księgowe, ubezpieczenia, ASK Consulting Group, Piastów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 15:00
Wt.
10:00 - 15:00
Śr.
10:00 - 15:00
Cz.
10:00 - 15:00
Pt.
10:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5341147149
REGON: 140061250
KRS: 0000833256
Dodatkowe kontakty:

508 230 486

Rok założenia:
2005

O firmie

ASK Consulting Group to firma, której właścicielką jest Aneta Sędzikowska-Konecka. Siedziba lokalizuje się w Piastowie, na terenie województwa mazowieckiego. Ofertę kierujemy do Klientów z powiatów takich jak piaseczyński, warszawski zachodni, pruszkowski i grodziski. Zapewniamy obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw. Działamy od 2005 roku.


Certyfikaty i dyplomy

W 2014 roku otrzymaliśmy Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma, a także Lider Usług. Z kolei w roku 2016 wyróżniono nas certyfikatem Polska Firma Fair Play. Potwierdzają one wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalizmu. Są też najlepszą motywacją do dalszego rozwoju.

Mamy też Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są otrzymane certyfikaty "Polska Firma Fair Play" oraz "Innowacyjna i Rzetelna Firma" i "Lider Usług". Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy najlepsze rozwiązania.

Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji ZUS, PIT czy CIT oraz deklaracji PFRON. Wykonujemy rozliczenia roczne PIT, proponujemy doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej i wyborze formy opodatkowania. Prowadzimy księgowość w ramach projektów UE.

Oprócz tego do naszych zadań należy przygotowanie wszelkich dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. W zakres naszych usług wchodzi także ryczałt i prowadzenie ksiąg handlowych oraz prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów. Zajmujemy się obsługą ZUS oraz obsługą płacową i kadrową pracowników, tworzymy oraz rozliczamy umowy o dzieło i zlecenie.

Naszą specjalnością jest też windykacja, opracowywanie i rozliczanie rzeczowych, a także finansowych projektów współfinansowanych z UE (EFS), a także zarządzanie projektami. Możemy zaoferować najlepsze warunki leasingu, proponujemy też pożyczkę B2B w kwocie do 20 000 zł i pożyczki bankowe i pozabankowe.

Prowadzimy też Multiagencję Ubezpieczeniową, dzięki temu oferować możemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, turystyczne i firmowe, a także obowiązkowe OC z tyt. wykonywania zawodu, OC podmiotów leczniczych.

Zajmujemy się obsługą prawną, dzięki współpracy z kancelarią prawną. Sporządzamy również dokumenty związane z ochroną danych osobowych. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, z zakresu wystąpień publicznych, BHP i przedsiębiorczości.

Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem, orientacyjny kosztorys znajduje się na naszej stronie internetowej. Dojeżdżamy do Klienta za darmo na terenie lewobrzeżnej Warszawy oraz powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego oraz piaseczyńskiego.

Zapraszamy.

Artykuły

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?
Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?
Zakup ubezpieczenia na życie to dowód odpowiedzialności i dojrzałości. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze najlepszej dla siebie oferty. Szczegóły poniżej!

Wideo

Kontakt

Kontakt ASK Consulting Group

ASK Consulting Group, Piastów

Opinie (12)

Opinie o firmie ASK Consulting Group

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5.0
20.09.2020
Nie powiem o nich złego słowa. Przygotowali dla mnie dokumenty związane z ochroną danych osobowych. Profesjonaliści! Polecam im zaufać.
Iga
Iga
5.0
15.07.2020
Pomogli mi założyć moją działalność gospodarczą i zajęli się księgowością w mojej firmie. Spisują się świetnie, polecam tę firmę!
Gabriela
Gabriela
5.0
05.05.2020
Z czystym sumieniem polecam ich usługi. Doskonale znają się na tym, co robią, usługi księgowe i kadrowo-płacowe to ich specjalność!
Kasia
Kasia
5.0
18.03.2019
Świetna i bardzo fachowa obsługa doskonale przygotowane ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne zawsze korzystam u nich: ASK Consulting Group uważam za najlepsze w Piastowie Biuro ubezpieczeniowe
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.09.2013
Dziękuję za długoterminową współpracę. Brak zastrzeżeń. Wielka szkoda, że jestem zmuszony wyjechać. Życzę powodzenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.09.2013
Powierzyłam firmie księgowość. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mam dobre przeczucie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.09.2013
Polecam. Bardzo dobra oferta.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.07.2013
Skorzystalam nie raz z ich uslug i nei załuje. To jest bardzo dobra firma. Ja mam do nich pełne zaufanie i zawsze wszystko jest wykonywane na czas więc fajnie. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.06.2013
Rzetelna i solidna firma, korzystanie z ich usług to dla mnie czysta przyjemność. Jakość usług oceniam bardzo wysoko. Fachowe podejście do wszystkiego. Rewelacja !
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.05.2013
Bardzo fajna firma, jestem zadowolona ze ich znalazłam w odpowiednim czasie bo akurat firmę otwierałam i bardzo mi pomogli. Dzisiaj własnie z nimi współpracuje i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.05.2013
Współpraca przebiega prawidłowo, wszystko jest jak trzeba. Ciesze sie ze moge na nich polegac.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.04.2013
Z czystym sumieniem polecam. Bardzo dobra firma, jeśli chodzi o usługi rachunkowe. Cenię sobie współpracę z takimi osobami jak Pani Aneta. Pozdrawiam.