Oferujemy nowoczesne projekty terenów zieleni
Oferujemy nowoczesne projekty terenów zieleni, As Zieleni Maciej Pieczyński, Owczarnia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342441394
REGON: 367070370
Rok założenia:
2017

O firmie

Przedsiębiorstwo As Zieleni powstało w 2017 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Owczarni, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Nad prawidłowym przebiegiem pracy czuwa właściciel, Maciej Pieczyński.


Oferta

Ogród to wizytówka domu, ale i miejsce, gdzie po pracy można odpocząć i poczytać ulubioną książkę. W kwestii zaprojektowanie przydomowego ogródka warto zgłosić się do doświadczonych projektantów, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje zakładanie ogrodów, wycinkę drzew, montaż systemów nawadniających, koszenie trawników, pielęgnowanie drzew oraz odprowadzanie wody z ogrodu. Trawniki najczęściej siejemy, a także wykładamy gotowe z rolki. Obie formy świetnie prezentują się w ogrodach, niezależnie od metrażu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Kadra charakteryzuje się kreatywnością i dokładnością. Na bieżąco też obserwujemy nowości jakie pojawiają się w branży ogrodniczej, a najciekawsze rozwiązanie wprowadzamy do naszej oferty.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Dla każdego klienta przygotowujemy pełną dokumentację oraz wizualizację, dzięki czemu można wyobrazić sobie efekt końcowy. Na życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń.

Specjalizujemy się również w sadzeniu drzewek owocowych, kwiatów, roślin iglastych, a także zakładamy oczka wodne, które stanowią oryginalną ozdobę ogrodu. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą jak dbać o tego typu zbiornik wodny i kiedy wymieniać wodę.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy As Zieleni w Owczarni.

Wideo

Kontakt

Kontakt As Zieleni Maciej Pieczyński

As Zieleni Maciej Pieczyński, Owczarnia

Opinie (18)

Opinie o firmie As Zieleni Maciej Pieczyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
18.05.2019
Od kilku miesięcy korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Na pewno będę polecać znajomym.
Ewa
Ewa
5.0
09.04.2019
Firma As Zieleni uratowała moje krzewy po zimie. Poprzednia firma nie zabezpieczyła ich dostatecznie dobrze. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.
Kuba
Kuba
5.0
18.03.2019
Jestem zadowolony z usług jakie świadczy ta firma. Widać, że nie od dziś się tym zajmują. Polecam.
Daniel
Daniel
5.0
08.02.2019
Przed moją firmą postanowiłem zaprojektować skrawki zieleni. Pomocna była w tym firma As Zieleni. Wszystko wyszło tak jak chciałem.
Agata
Agata
5.0
08.01.2019
Firma z prawdziwego zdarzenia. Znają się na wszystkim, co dotyczy pielęgnacji terenów zieleni. Polecam.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
19.12.2018
Profesjonaliści w pełnej krasie. Zamontowali mi w ogrodzie system automatycznego nawadniania, dzięki czemu nie muszę się o to martwić podczas wyjazdów.
Adrian
Adrian
5.0
27.11.2018
Super firma, która wie jak dbać o krzewy i drzewa. Chętnie też udzielają wskazówek dotyczących ich pielęgnowania i nawożenia.
Emilka
Emilka
5.0
31.10.2018
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Pielęgnacja ogrodu dla tej firmy to czysta przyjemność. Nigdy nie miałam tak równo skoszonego trawnika. Polecam.
Manuela
Manuela
5.0
26.09.2018
Pracownicy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków. Ogrodnictwo to dla nich przyjemność.
Monika
Monika
5.0
10.08.2018
Jeśli szukacie firmy, która zaprojektuje Wam ogród od podstaw to tylko tutaj. Znają się na tym co robią. Polecam gorąco.
Kaśka
Kaśka
5.0
09.07.2018
Firma ta przywróciła dawny blask w moim ogrodzie. Wszystko jest uporządkowane i zadbane. Polecam serdecznie.
Kasia
Kasia
5.0
05.07.2018
Świetny ogrodnik! Profesjonalny i dokładny :)
Andrzej
Andrzej
5.0
08.06.2018
Mój sąsiad od kilku lat ma zawsze idealnie ścięty trawnik. Podpytałem go o firmę i okazało się, że to As Zieleni. Od razu zapoznałem się z ich ofertą.
Jacek
Jacek
5.0
16.05.2018
Wiosną spędzamy z rodziną bardzo dużo czasu w ogrodzie. Powierzyłem jego aranżację pracownikom z firmy As Zieleni. Nie żałuję, bo efekt wyszedł świetny.
Grażyna
Grażyna
5.0
14.04.2018
Super firma, która sprawiła, że mój ogród wygląda jak zaczarowana kraina. Wszędzie pełno zieleni, równo przycięty trawnik i krzewy. Aż nie chce się z niego wychodzić.
Marianna
Marianna
5.0
16.03.2018
Widać, że pracownicy znają się na tym co robią. Ogród charakteryzuje się teraz nowymi elementami w postaci oczka wodnego. Już nie mogę się doczekać lata.
Rafał
Rafał
5.0
12.02.2018
Współpraca z firmą As Zieleni przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Ogród wygląda fantastycznie.
Sara
Sara
5.0
28.01.2018
Bardzo profesjonalna firma, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Wszystkie moje wskazówki zostały zaakceptowane i wprowadzone do projektu, dzięki czemu wiem, że też w tym uczestniczyłem. Efekt końcowy przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Polecam serdecznie.