Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5561015065
REGON: 092430542
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo AS Radio taxi znajduje się w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Zajmujemy się transportem osobowym. Właścicielem firmy jest jest Marek Lewandowski.

Oferta

Od 22 lat świadczymy usługi transportowe. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Nasze usługi kierujemy do właścicieli firm oraz Klientów indywidualnych.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • przewóz osób
  • taxi nocne
Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są przystosowane do przewozu osób. Taksówki wyposażone są w klimatyzację, co znacznie podwyższa komfort podróży. Wszyscy przewoźnicy bardzo dobrze znają miasto i jego okolice, dzięki czemu są w stanie wybrać alternatywną drogę w razie korków.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada doświadczenie w branży. Pracowników charakteryzuje wysoka kultura osobista. Dbamy też o bezpieczeństwo pasażerów, dlatego samochody są systematycznie oddawane na przeglądy techniczne. Świadczymy przewozy cykliczne, które polegają na dowożeniu klientów na wybrane miejsce i odwożenie go z powrotem.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy dojazd na czas w komfortowych i bezpiecznych pojazdach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą AS Radio taxi z Inowrocławia.

Kontakt

Kontakt AS Radio taxi

AS Radio taxi, Inowrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie AS Radio taxi