Dostawa stolarki z montażem wedle Państwa potrzeb
Dostawa stolarki z montażem wedle Państwa potrzeb, As PPHU Andrzej Szarko. Stolarka budowlana, żaluzje , rolety, bramy, Bielsk Podlaski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5431018510
REGON: 050488770
Dodatkowe kontakty:

604 578 905

Rok założenia:
1997

O firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe As mieści się w Bielsku Podlaskim. Działalność prowadzimy od ponad 20 lat, stale zapewniając Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie okien, bram i drzwi. Właścicielem firmy jest Andrzej Szarko.Zapraszamy do zapoznania się szczegółami oferty.

Oferta

Przygotowana dla państwa została specjalna propozycja z zakresu okien PCV, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także bram garażowych. Ponadto w skład naszej oferty firmy As wchodzą:
  • rolety,
  • markizy,
  • żaluzje,
  • plisy,
  • ogrodzenia.
Dodatkowo oferujemy Państwu wiele korzystnych rozwiązań w zakresie parapetów wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Podejmujemy się również dostawy stolarki z montażem oraz bez niego. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny działa sprawnie, szybko i z korzyścią dla Klienta.

Cały asortyment znajdujący się w naszej firmie pochodzi od cenionych producentów w branży, dlatego zyskują Państwo pewność, że jakość i niezawodność naszych produktów jest niezwykle wysoka. Każdy Klient, który pojawi się w naszym przedsiębiorstwie, zostanie fachowo obsłużony, a propozycja będzie dostosowana pod jego indywidualne preferencje. Służymy zawsze profesjonalnym doradztwem, gdyż osoby zatrudnione w firmie wyróżniają się dużą wiedzą, doświadczeniem i inwencją twórczą.

Zapewniamy, że każdy zakupiony towar będzie fachowo zamontowany przez naszych specjalistów. Dopasowujemy się do obecnych trendów, bacznie obserwując rozwój branży. Gwarantujemy terminowość i korzystne ceny.

Zapraszamy do zakupów w firmie As w Bielsku Podlaskim.

Kontakt

Kontakt As PPHU Andrzej Szarko. Stolarka budowlana, żaluzje , rolety, bramy

As PPHU Andrzej Szarko. Stolarka budowlana, żaluzje , rolety, bramy, Bielsk Podlaski

Opinie (1)

Opinie o firmie As PPHU Andrzej Szarko. Stolarka budowlana, żaluzje , rolety, bramy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

byłybyły
byłybyły
5.0
21.07.2021
Ostatnio właśnie zamówiliśmy nowe okna od tej firmy. Przyjechali i wykonali specjalistyczny montaż. Teraz prezentują się bardzo ładnie :D