Sale szkoleniowe do wynajęcia
Sale szkoleniowe do wynajęcia, AS-Bud. Sylwester Zabielski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511367255
Rok założenia:
1970

O firmie

Siedziba firmy AS-Bud znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997 roku, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać. Właścicielem firmy jest Sylwester Zabielski.

Oferta

AS-Bud to prowadzone przez nas centrum konferencyjne. Jest to świetne miejsce na organizację wszelkich warsztatów, szkoleń i konferencji czy nawet spotkań biznesowych. Świadczymy kompleksowe usługi wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, a także usługi cateringowe, obejmujące serwis kawowy i lunch w kantynie na 15 piętrze. Posiadamy 6 bardzo dobrze wyposażonych sal z dostępem do internetu i pięknym widokiem na panoramę miasta. Klientom zapewniamy też fachowe wsparcie techniczne. Każda oferta jest przez nas traktowana indywidualnie i przygotowywana z uwzględnieniem potrzeb klientów.

Działamy również na rynku nieruchomości komercyjnych. Do naszych zadań należy przede wszystkim wyszukanie odpowiedniej nieruchomości oraz przygotowanie istniejącej powierzchni pod potrzeby firmy. Oferujemy też zaprojektowanie i wybudowanie potrzebnego obiektu. Aktywnie współpracujemy z deweloperami w zakresie pozyskiwania gruntów pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez sale szkoleniowe na wynajem spełniały wszystkie Państwa wymagania i potrzeby. Dysponujemy salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić nawet 60 słuchamy. Jednak nie zabraknie u nas też mniej kameralnych sal – do 12 osób. Nasze przestrzenie są więc doskonałym wyborem, zarówno na spotkania biznesowe, jak i małe szkolenia, podczas których dobrze jest zachować bardziej poufny nastrój między uczestnikami.

Na wyposażeniu sal znajdują się między innymi:
  • stoły,
  • krzesła,
  • ekran,
  • projektor,
  • flipchart,
  • papier,
  • mazaki,
  • tablica whiteboard,
  • klimatyzacja,
  • wentylacja.
Ponadto istnieje możliwość zorganizowania szkoleń komputerowych i wypożyczenia dodatkowego sprzętu, w tym laptopa, rzutnika folii czy nagłośnienia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy AS-Bud.

Artykuły

Sala konferencyjna- czy warto ją wynająć?
Sala konferencyjna- czy warto ją wynająć?
Wynajem sali na konferencję, szkolenie, warsztaty czy spotkanie biznesowe, to z pewnością opłacalna inwestycja.

Wideo

Kontakt

Kontakt AS-Bud. Sylwester Zabielski

AS-Bud. Sylwester Zabielski, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie AS-Bud. Sylwester Zabielski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edgar
Edgar
5.0
13.07.2019
Wszystko w jak najlepszym porządku. Przystępna cena za wynajem. Catering również OK.
Marysia
Marysia
5.0
26.05.2019
Jak najbardziej polecam. Bardzo dobrze prowadzi mi się warsztaty w ich salach. Widzę, że kursanci też są bardzo zadowoleni.
Jacek
Jacek
5.0
19.03.2019
Mają świetne sale szkoleniowe. Odpowiednio wyposażone, zadbane. Klimatyzacja w pełni sprawna.