Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, Artur Świątek Tłumacz przysiegły jezyka angielskiego, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6442379293
Rok założenia:
2000

O firmie

Dr Artur Świątek jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Prowadzi własne biuro tłumaczeniowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Posiada kierunkowe wykształcenie i duże doświadczenie, zdobyte na przestrzeni 16 lat pracy.

Oferta

Artur Świątek od wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe dotyczące przekładów z języka angielskiego dla różnego rodzaju instytucji, kancelarii prawnych i notarialnych, podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiada specjalistyczną wiedzę językową i kładzie nacisk na staranność tłumaczeń, dlatego każdy tekst przed oddaniem klientowi poddaje korekcie. Dzięki indywidualnemu podejściu do zlecenia i pełnemu zaangażowaniu w pracę teksty mają ujednoliconą postać i wyglądają w pełni jak tłumaczone pisma. Podstawą działalności tłumacza jest przekład pisemny o charakterze przysięgłym. Usługi w tym zakresie obejmują:
  • tłumaczenie dokumentów urzędowych
  • tłumaczenie faktur
  • tłumaczenie umów
  • tłumaczenie świadectw
  • tłumaczenie dyplomów
  • tłumaczenie aktów notarialnych
  • tłumaczenie dokumentów sądowych
Poza tłumaczeniami przysięgłym Artur Świątek wykonuje tłumaczenia zwykłe listów motywacyjnych, korespondencji służbowej, umów oraz dokumentacji technicznej. W ramach tłumaczeń zwykłych wykonywany jest także przekład instrukcji obsługi, prac naukowych, materiałów reklamowych i treści zamieszczanych na stronach internetowych.

Dodatkowo właściciel biura oferuje przekład ustny, zarówno oficjalny, np. podczas ślubów, jak i mniej oficjalny, w trakcie spotkań prywatnych i biznesowych. Więcej informacji dotyczących biura tłumaczeń Artura Świątka znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Artur Świątek Tłumacz przysiegły jezyka angielskiego

Artur Świątek Tłumacz przysiegły jezyka angielskiego, Dąbrowa Górnicza

Opinie (0)

Opinie o firmie Artur Świątek Tłumacz przysiegły jezyka angielskiego