Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181232268
REGON: 140633426
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Od 2007 roku firma działa w ramach szeroko pojętych usług finansowych. Swoim klientom proponuje roz...

O firmie

Siedziba firmy Ubezpieczenia należącej do Artura Jabłońskiego znajduje się w Warszawie. Właściciel biura to bardzo doświadczony doradca i agent ubezpieczeniowy, działający w branży od 20 lat. W 2006 roku postanowił założyć firmę w stolicy i rozpoczął współpracę z najlepszym towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Oferta

Kupno ubezpieczenia to przejaw przezorności, ale wybór najlepszych rozwiązań nie jest prosty. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy doświadczonego agenta ubezpieczeniowego Artura Jabłońskiego. Zapewnia on indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w wyborze najlepszych polis oraz opiekę podczas całego okresu umowy. Z usług jego firmy korzystają klienci indywidualni, całe rodziny oraz firmy, czyli wszyscy, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa.

Oferta biura obejmuje przede wszystkim ubezpieczenia na życie. Polisy tego typu zapewniają wypłatę środków wskazanym osobom w razie śmierci ubezpieczonego. Dzielą się na indywidualne oraz grupowe, a ich zawarcie często łączone jest z polisami medycznymi. Firma jest w stanie wybrać dla Państwa rozwiązania gwarantujące odszkodowanie po zachorowaniu na raka oraz refundują koszty leczenia okaziciela polisy lub jego rodziny. Ubezpieczenia mogą być indywidualnie dobierane do oczekiwań klientów i zawierać opiekę ginekologa, protetyka, ortopedy lub rehabilitanta oraz lekarskie wizyty domowe.

Refundacja kosztów leczenia to także ważny składnik polis turystycznych. Poza gwarancją leczenia możliwe jest zabezpieczenie bagażu, wypłata środków w razie nieszczęśliwych wypadków oraz pomoc finansowa po urazach doznanych w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych.

Inne ubezpieczenia sprzedawane przez firmę Artura Jabłońskiego to:
  • ubezpieczenie biznesu
  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenie mienia
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności w życiu prywatnym
Polisy dla biznesu obejmują między innymi maszyny, narzędzia, powierzone mienie, a także nakłady inwestycyjne. Właściciele firm mogą również zabezpieczyć transportowane mienie i najmowane rzeczy. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych ich zakres dotyczy natomiast OC, AC, Assistance i floty pojazdów. Dodatkowo możliwe jest ubezpieczenie opon i szyb, które najczęściej nie są objęte ochroną wynikającą z Autocasco. Dopełnieniem oferty są ubezpieczenia nieruchomości. Zabezpieczają właścicieli w razie kradzieży oraz chronią przed skutkami pożarów, powodzi i innych zdarzeń losowych.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Artur Jabłoński Ubezpieczenia

Artur Jabłoński Ubezpieczenia, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Artur Jabłoński Ubezpieczenia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.