Ubezpieczenia osób, samochodów i nieruchomości
Ubezpieczenia osób, samochodów i nieruchomości , Artur Jabłoński Ubezpieczenia, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181232268
REGON: 140633426
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Siedziba firmy należącej do Artura Jabłońskiego znajduje się w Warszawie. Właściciel biura to bardzo doświadczony doradca i agent ubezpieczeniowy, działający w branży od 20 lat. W 2006 roku postanowił założyć firmę w stolicy i rozpoczął współpracę z najlepszym towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Oferta

Kupno ubezpieczenia to przejaw przezorności, ale wybór najlepszych rozwiązań nie jest prosty. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy doświadczonego agenta ubezpieczeniowego Artura Jabłońskiego. Zapewnia on indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w wyborze najlepszych polis oraz opiekę podczas całego okresu umowy. Z usług jego firmy korzystają klienci indywidualni, całe rodziny oraz firmy, czyli wszyscy, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa.

Oferta biura obejmuje przede wszystkim ubezpieczenia na życie. Polisy tego typu zapewniają wypłatę środków wskazanym osobom w razie śmierci ubezpieczonego. Dzielą się na indywidualne oraz grupowe, a ich zawarcie często łączone jest z polisami medycznymi. Firma jest w stanie wybrać dla Państwa rozwiązania gwarantujące odszkodowanie po zachorowaniu na raka oraz refundują koszty leczenia okaziciela polisy lub jego rodziny. Ubezpieczenia mogą być indywidualnie dobierane do oczekiwań klientów i zawierać opiekę ginekologa, protetyka, ortopedy lub rehabilitanta oraz lekarskie wizyty domowe.

Refundacja kosztów leczenia to także ważny składnik polis turystycznych. Poza gwarancją leczenia możliwe jest zabezpieczenie bagażu, wypłata środków w razie nieszczęśliwych wypadków oraz pomoc finansowa po urazach doznanych w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych.

Inne ubezpieczenia sprzedawane przez firmę Artura Jabłońskiego to:
  • ubezpieczenia biznesu,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia mienia,
  • ubezpieczenia od odpowiedzialności w życiu prywatnym,
  • ubezpieczenia dla sportowców.
Polisy dla biznesu obejmują między innymi maszyny, narzędzia, powierzone mienie, a także nakłady inwestycyjne. Właściciele firm mogą również zabezpieczyć transportowane mienie i najmowane rzeczy. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych ich zakres dotyczy natomiast OC, AC, Assistance i floty pojazdów. Dodatkowo możliwe jest ubezpieczenie opon i szyb, które najczęściej nie są objęte ochroną wynikającą z Autocasco. Dopełnieniem oferty są ubezpieczenia nieruchomości. Zabezpieczają właścicieli w razie kradzieży oraz chronią przed skutkami pożarów, powodzi i innych zdarzeń losowych.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy prowadzonej przez Artura Jabońskiego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Artur Jabłoński Ubezpieczenia

Artur Jabłoński Ubezpieczenia, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Artur Jabłoński Ubezpieczenia