Wykopy i inne roboty ziemne
Wykopy i inne roboty ziemne, Artimex s.a., Mława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5262635133
REGON: 015178284
KRS: 0000124328
Rok założenia:
2002

O firmie

Artimex to firma z Mławy, w województwie mazowieckim. Zajmuje się pracami budowlanymi, ze szczególnym uwzględnieniem robót ziemnych. Prowadzi działalność od 2002 roku.

Oferta

Prace ziemne i budowę obiektów najlepiej powierzyć doświadczonej firmie. Artimex przez niemal 20 lat na rynku zrealizowała wiele inwestycji jako generalny wykonawca i inwestor zastępczy. Kompleksowa oferta przygotowana przez firmę obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie potrzebnych decyzji środowiskowych, budowę i otrzymanie pozwolenia na użytkowanie. Wśród wykonanych zleceń można wymieniać budowę składowisk odpadów, hal produkcji paliw alternatywnych, magazynów i suszarni zbóż, a także zakładów przetwarzających odpady komunalne. Przedsiębiorstwo pracowało również przy budowie dróg krajowych i autostrad. Wszystkie zlecenia wykonuje terminowo, z należytą dokładnością i w konkurencyjnych cenach.

Każda inwestycja realizowana przez Artimex rozpoczyna się w terenie przygotowaniem gruntu pod budowę. Prace ziemne prowadzone w tym celu to:
  • rozbiórki,
  • wyburzenia,
  • wykopy,
  • budowa nasypów,
  • korytowanie,
  • wymiana gruntu.
Ponadto firma sprzedaje kruszywa i zajmuje się ich transportem wywrotkami. Przewozi też na niskopodwoziowych naczepach ciężki sprzęt budowlany potrzebny w trakcie prac. Park maszynowy spółki obejmuje koparki kołowe i gąsienicowe, spycharki, ładowarki, walce, a także koparkoładowarki, kruszarki i równiarki.

Dodatkowe informacje o ofercie Artimex znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.


Kontakt

Kontakt Artimex s.a.

Artimex s.a., Mława

Opinie (0)

Opinie o firmie Artimex s.a.