przyjazna Meble - produkcja, sprzedaż, Art Stand Mateusz Krzyżanowski, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7162689277
REGON: 386820072
Rok założenia:
2020

O firmie

Art Stand to firma, która znajduje się w Lublinie. Jej właścicielem jest Mateusz Krzyżanowski. Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo podestów na torty, ozdoby cukiernicze czy też ciasta.

Oferta

Oferta obejmuje między innymi podesty okrągłe na indywidualne zamówienie Klienta. Często tego rodzaju podesty wykorzystywane są przy tak zwanych słodkich stołach. Ich średnica może wynosić od 20 do 60 centymetrów, a maksymalna wysokość 120 centymetrów. Produkty te świetnie prezentują się na weselach czy imprezach okolicznościowych. Ponadto oferta naszej firmy to:
  • podesty stołowe,
  • podesty prostopadłościany (kubiki),
  • podesty z płyt.
Naszym Klientom proponujemy podesty dostępne w kolorach takich jak srebrne lustro, złote lustro oraz podesty białe. Oczywiście istnieje także możliwość, by barwa podestu była inna. Jesteśmy osobami doświadczonymi, które doskonale znają się na wykonywanej pracy. Z tego względu chętnie doradzimy naszym Klientom w wyborze najlepszego rozwiązania. Charakteryzuje nas rzetelność oraz terminowość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy konkurencyjne ceny i miłą współpracę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Art Stand Mateusz Krzyżanowski

Art Stand Mateusz Krzyżanowski, Lublin

Opinie (1)

Opinie o firmie Art Stand Mateusz Krzyżanowski

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Izabela
Izabela
4.0
21.05.2022
To właściwe osoby na właściwym miejscu, które pomogły mi wybrać najlepszy podest okrągły na wesele. Naprawdę jestem zadowolona, bo mój tort pięknie się prezentował.