Zaprojektujemy i wykonamy Twój kominek
Zaprojektujemy i wykonamy Twój kominek, Art-Pio Kominki Montaż, sprzedaż, malowanie, wykończenia, Legionowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361787030
REGON: 382009551
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Firma Art-Pio ma siedzibę w Legionowie na terenie województwa mazowieckiego. Firma została założona w roku 2019 i oferuje usługi z zakresu montażu i sprzedaży kominków. Jej właścicielem jest Piotr Kawycz. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Kominki we wnętrzach pełnią funkcję grzewczą i dekoracyjną. Mogą być głównym źródłem ogrzewania lub ogrzewaniem uzupełniającym. Pomagają również w stworzeniu oryginalnego i przytulnego wnętrza.

Montaż kominków zlecicie firmie Art-Pio z Legionowa. Projektujemy je od podstaw i wykonujemy zgodnie z potrzebami klienta. Oferujemy między innymi kominki nowoczesne, gazowe, portalowe czy wolnostojące. Zajmujemy się również przebudową już istniejących kominków. Zapewniamy też serwis, w ramach którego usuwamy rozmaite usterki.

Fachowo pomagamy w doborze i montażu wkładów kominkowych, w tym wkładów stalowo-szamotowych czy żeliwnych. Montujemy wkłady takich producentów, jak Defro Home czy HITZE.

Oferujemy też kominki z systemem DGP. System dystrybucji gorącego powietrza umożliwia ogrzewanie wielu pomieszczeń w domu.

Zajmujemy się także malowaniem agregatem i pracami wykończeniowymi.

Piękny kominek w salonie? Jego montaż zlećcie naszej firmie!

Artykuły

Stylowe i funkcjonalne kominki z pomocą firmy Art-Pio
Stylowe i funkcjonalne kominki z pomocą firmy Art-Pio
Szukasz fachowców, którzy pomogą Ci zaprojektować i zamontować piękny oraz funkcjonalny kominek? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły oferty firmy Art-Pio.

Wideo

Kontakt

Kontakt Art-Pio Kominki Montaż, sprzedaż, malowanie, wykończenia

Art-Pio Kominki Montaż, sprzedaż, malowanie, wykończenia, Legionowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Art-Pio Kominki Montaż, sprzedaż, malowanie, wykończenia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.