Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532564148
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Bartosz Jaszczurowski i jestem trenerem personalnym, Prowadzę swoją działalność Art Of Body, która znajduje się w Krakowie, w województwie małopolskim.

Oferta

Zajmuję się prowadzeniem treningów personalnych dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz piękny wygląd. Podczas treningów zwrócę uwagę na to, by każdy ruch wykonywać prawidłowo, bez obawy o kontuzję, prowadzę treningi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jestem również menadżerem siłowni.

W zakres moich usług wchodzi:
  • rozpisywanie treningów,
  • programowanie treningowe,
  • planowanie treningowe.
Podczas treningów ze mną osiągną Państwo swoje cele - stracą zbędne kilogramy, zbudują atrakcyjną sylwetkę i zwiększą swoją siłę. Dzięki regularnym treningom możliwe jest uzyskanie pięknego, a przede wszystkim zdrowego ciała, a także poprawa samopoczucia i pewności siebie. Polecam treningi dla osób, które zmagają się z siedzącym trybem życia, skrzywieniem kręgosłupa, hiperlordozą, skoliozą i innymi wadami postawy.

Zapewniam miłą, bezstresową atmosferę, a także pełną motywację do działania. Zapraszam do skorzystania z moich treningów personalnych Art Of Body w Krakowie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Art Of Body - Bartosz Jaszczurowski Trener Personalny

Art Of Body - Bartosz Jaszczurowski Trener Personalny, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Art Of Body - Bartosz Jaszczurowski Trener Personalny