Twoje włosy zasługują na to, co najlepsze
Twoje włosy zasługują na to, co najlepsze, Art Hair Angelika Sperlich, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272706585
Rok założenia:
2013

O firmie

Firma Art Hair to mobilne usługi fryzjerskie oferowane przez Angelikę Sperlich, która specjalizuje się w upięciach okolicznościowych. Może pochwalić się stylizacją fryzur dla aktorów serialu Pierwsza Miłość oraz filmu fabularnego Dolina Bogów.

Klientom oferuje również usługi stacjonarne w salonie Mielnik znajdującym się w Katowicach.

W celu umówienia wizyty stacjonarnej należy kontaktować się pod nr 32 2052033 i prosić o zapisy do fryzjerki Angeliki.

Kontakt w sprawie zleceń mobilnych pod numerem komórkowym 518 854 917. Polecane są głównie dla firm i klientów indywidualnych.

W ramach usług mobilnych obsługiwane są m. in.. wesela, pokazy mody, efekty czy też sesje fotograficzne. Do zakresu usług można dodać również przygotowanie fryzur do występu w telewizji.

Oferta

Firma Art Hair w Katowicach, prowadzona przez Angelikę Sperlich, powstała z myślą o profesjonalnej stylizacji włosów. Jej specjalnością jest tworzenie unikatowych stylizacji. Tworzy modne fryzury w stylach: klasycznym, awangardowym lub boho. Swoją pracę traktuje jak pasję, wkładając w nią całe swoje serce. Usługi świadczy starannie, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Z pasją wykonuje upięcia włosów na każdą okoliczność. Oferuje wykonywanie fryzur ślubnych, wieczorowych oraz okolicznościowych. Zajmuje się też tworzeniem fryzur na potrzeby sesji zdjęciowych, pokazów mody czy produkcji filmowych.

Do koloryzacji włosów stosuje wyłącznie sprawdzone kosmetyki renomowanych producentów. W ramach farbowania włosów wykonuje między innymi:
  • ombre,
  • sombre,
  • baleyage.
Poza upięciami i koloryzacją, zajmuje się także strzyżeniem oraz wykonywaniem nowoczesnych zabiegów na włosy, w tym między innymi zabiegów odbudowy zniszczonych włosów.


Artykuły

Modne upięcia ślubne w ofercie mobilnego salonu fryzjerskiego Art Hair
Modne upięcia ślubne w ofercie mobilnego salonu fryzjerskiego Art Hair
Art Hair to mobilny salon fryzjerski, który specjalizuje się w upięciach ślubnych. Dlaczego warto skorzystać z jego usług? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Art Hair Angelika Sperlich

Art Hair Angelika Sperlich, Katowice

Opinie (3)

Opinie o firmie Art Hair Angelika Sperlich

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Lena
Lena
5.0
15.09.2021
Wiele razy korzystała z usług Pani Angeliki przy okazji organizacji pokazów mody. Na stylizacji włosów zna się doskonale.
wola
wola
5.0
10.07.2021
Wyjątkowe, starannie wykonywane stylizacje włosów. Przemiła obsługa i profesjonalna realizacja każdego zlecenia.
Ewelina
Ewelina
4.0
17.05.2021
Pani Angelika to prawdziwa specjalistka od upięć okolicznościowych. Jest niezwykle kreatywna.