Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441043002
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Biuro podróży Ars Tour prowadzone jest przez Joannę Ziemann. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Początkowo nasza siedziba zlokalizowana była w Gdyni, od 2016 roku działamy w Aquaparku w Redzie, w województwie pomorskim.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży pakietów turystycznych najbardziej znanych, renomowanych touroperatorów. Proponujemy Państwu oferty podróży szyte na miarę, według Państwa indywidualnych życzeń. Przygotujemy taką ofertę, która spełni Państwa oczekiwania, zarówno pod względem kierunku podróży, transportu, jak i dodatkowych atrakcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki zorganizowane oraz rejsy wycieczkowe po Europie i świecie. Proponujemy kolonie oraz zimowiska, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Zadbamy o wszelkie transfery i całą organizację. Zapewnimy również wynajem samochodów na miejscu.

Ponadto znajdą Państwo u nas:
  • bilety lotnicze,
  • bilety promowe,
  • bilety autokarowe.
Zajmiemy się rezerwacją noclegów, zapewnimy ubezpieczenie turystyczne, dzięki czemu będą Państwo mogli spokojnie i bezpiecznie wypocząć. Ponadto proponujemy bony wakacyjne, które idealnie sprawdzą się w roli prezentu. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób spełnić Państwa oczekiwania. Zajmiemy się wszystkim, od początku do końca. Zaplanujemy wyjazd, zrealizujemy go, po zakończeniu wyjazdu skontaktujemy się z Państwem by poznać Państwa odczucia.

Z nami wyjadą Państwo na swoje wymarzone wakacje! Zapraszamy do odwiedzenia biura podróży Ars Tour w Redzie.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z takimi touroperatorami jak:
TUI, Neckermann, Rainbow, Grecos, Wezyr, Exim, Interhome, Logos Tour, Dertour, Club Med, Ecco Holiday, Net Holiday, Matimpex, Konsorpcjum BP, Dertour, Infoski, Olimp, CT Poland, Funclub, PBP Olsztyn.

Kontakt

Kontakt Ars Tour Joanna Ziemann

Ars Tour Joanna Ziemann, Reda

Opinie (0)

Opinie o firmie Ars Tour Joanna Ziemann