Dystrybutor wysokiej jakości części samochodowych
Dystrybutor wysokiej jakości części samochodowych, Arko sp.j. Arkadiusz I Tomasz Mrozińscy, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492194901
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba firmy Arko zlokalizowana jest w Częstochowie. Specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1992 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobami decyzyjnymi i zarządzającymi są Arkadiusz oraz Tomasz Mrozińscy.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Arko jest sprzedaż części zamiennych. W naszym asortymencie można znaleźć akumulatory. Możemy także zaproponować smary i oleje samochodowe. Prowadzimy sprzedaż układów kierowniczych oraz hamulcowych. Dysponujemy również układami zapłonowymi i wydechowymi. Ponadto oferujemy silniki. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż tłumików, katalizatorów, pierścieni i uszczelek. Oprócz tego nasza oferta obejmuje części silników, w tym panewki, tłoki, zawory oraz paski rozrządu. Prowadzimy też sprzedaż olejów silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych. W sprzedaży mamy również narzędzia warsztatowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż chemii samochodowej.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym nam rzetelną oraz sprawną realizację zleceń. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność, a przede wszystkim terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Arko.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Arko sp.j. Arkadiusz I Tomasz Mrozińscy

Arko sp.j. Arkadiusz I Tomasz Mrozińscy, Częstochowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Arko sp.j. Arkadiusz I Tomasz Mrozińscy

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

dmarch22
dmarch22
4.0
24.05.2020
Zawsze znajduję w ich ofercie to, czego potrzebuję. Firma oferuje naprawdę szeroki wybór części samochodowych do wielu marek, polecam.