Budowa placów zabaw
Budowa placów zabaw, Arkadiusz Maćkowski Budowa i montaż placów zabaw, Bągart

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581318886
REGON: 091454820
Rok założenia:
2016
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasza firma, prowadzona przez Arkadiusza Maćkowskiego ma swoją siedzibę w Bągarcie, w województwie pomorskim. Posiadamy duże doświadczenie na rynku, które zdobywamy już od 1997 roku.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z budową placów zabaw. Oferujemy ich profesjonalny montaż, przeprowadzamy niezbędne naprawy, zadbamy również o wszelkie prace konserwacyjne. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm, a także placówek publicznych na terenie całego kraju. Z naszych usług korzystają żłobki, przedszkola, szkoły, restauracje oraz deweloperzy i ośrodki wypoczynkowe.

W ramach naszych usług montujemy:
  • nawierzchnie,
  • karuzele,
  • zjeżdżalnie,
  • bujaki sprężynowe,
  • urządzenia zabawowe,
  • huśtawki,
  • ławki.
Zajmujemy się również montażem siatek wspinaczkowych oraz piaskownic. Wykonamy dla Państwa piękne, drewniane domki, które z pewnością zachwycą każde dziecko! Do produkcji wykorzystujemy solidne, wysokojakościowe materiały, dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, nasze produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej i posiadają niezbędne certyfikaty. Dzięki temu mamy pewność, że place są w pełni bezpieczne.

Zapewniamy fachowe doradztwo, terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy w Bągarcie.

Artykuły

Jakie czynniki decydują o bezpieczeństwie na placu zabaw?
Jakie czynniki decydują o bezpieczeństwie na placu zabaw?
O bezpieczeństwie na placu zabaw decyduje wiele powiązanych ze sobą czynników. Projektowanie i wykonawstwo warto powierzyć najbardziej doświadczonym firmom.

Wideo

Więcej informacji

  • Nasza strona internetowa zobacz

Kontakt

Kontakt Arkadiusz Maćkowski Budowa i montaż placów zabaw

Arkadiusz Maćkowski Budowa i montaż placów zabaw, Bągart

Opinie (1)

Opinie o firmie Arkadiusz Maćkowski Budowa i montaż placów zabaw

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Namor
Namor
5.0
23.01.2020
Polecam, zamawialiśmy u nich plac zabaw do naszego ośrodka. Ma wszystkie niezbędne certyfikaty, co jest dla nas bardzo ważne! W dodatku plac bardzo estetyczny.